Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na Administratora CSOwicze.pl - JailBreak By Mambuss


Mambuss

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: #Mambuss

 

Wiek: 18


Znajomość amxx: 6-7 *tak między, między*


Link do GT z przegranymi godzinami: Mam przegrane z 4-5 h (później podeśle GT)


Steam: Tak, mam można mnie znaleźć pod nickiem Mambuss lub greenzege


Mikrofon [tak/nie]: Oczywiście


Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mam na imię Damian, mam 18 lat i uczęszczam do 3 Technikum o profilu Informatycznym w Olsztynie. Moje zainteresowania kierują się w stronę motoryzacji. Przebywałem na Waszej sieci jeszcze za czasów Gryzonia, byłem wtedy Administratorem na serverze JB. lecz zrezygnowałem ze względu na Gryzonia i odszedłem z sieci. Wróciłem na sieć dopiero dzisiaj i zauważyłem, że startuje na nowo server JB. tak więc postanowiłem znów spróbować moich sił i wystartować w rekrutacji na Administratora. Gdy miałem posadę Administratora u Was to szło mi to bardzo dobrze, większość użytkowników na mnie nie narzekał. Nie było na mnie żadnych skarg, Gracze na serverze przyjmowali mnie z uśmiechem, zawsze gdy wchodziłem na server to można było się pośmiać i pożartować. Chciałbym na server wprowadzić dawną atmosferę, żeby znów na serverze nie było "zamulania" tylko żeby była energia i żeby Gracze nie wkurzali się na Strażników którzy nic nie ogarniają. Mam zamiar poświęcić na server ok. 3-4 h dziennie. Na zakończenie dodam, że trenuje piłkę ręczną i uczęszczam do klubu sportowego w Olsztynie. Nie dodałem na początku, że jestem osobą miła i kulturalną oraz zawsze do dyspozycji (chętnie pomagam).


Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Mogę płacić 7.50 jeśli pay-pal wchodzi w grę :)


Reklamy forum [10 linków oddzielonych enterem]:

Reklama #1

 

Reklama #2

Reklama #3

Reklama #4

http://cs-maxskills.pl/showthread.php?71561-csowicze-pl&p=246110#post246110

Reklama #5

Reklama #6

https://www.csbydgoszcz.pl/showthread.php?83803-csowicze-pl&p=532271#post532271

Reklama #7

Reklama #8

http://skserv.pl/csowiczepl-vt32931.htm#129695

Reklama #9

Reklama #10

http://cs-gra.pl/-vt129770.htm#369578

 

Nie spełniam wymagań co do forum i online w godzinach na grze, ale nadrobię to jak najszybciej :)

58756141763884368545.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywałem z nim na serwerze kilka mięsięcy temu (za czasów Izcona) sprawował się bardzo dobrze, gdy tylko otworzono server Jail Break pojawił się natychmiastowo na serwerze. Jest to osoba odpowiedzialna na te stanowisko, jak najbardziej Go polecam, gdybym ja wybierał, to wybrałbym właśnie Jego!
Bardzo wielkie TAK!

76561197977972699.png

 

GG: 51368548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.

 

Na plus:

- reklamy.

- składka.

- mikrofon.

- wiek.

- podanie.

 

Na minus:

- dopiero dołączyłeś. 

- 3 posty?

- 4h na forum?

- nikt cie prawie nie zna na forum.

- pograj trochę z nami a potem złóż podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teamat zamykam:) podanie odrzucone(nie wpalcenie skaldki)

skype? :D aiutkapec800:) GG:51745473 masz problem? pisz :) odpisze po czasie:) nie wazne czy chcesz pogadac o aimbocie na serwie czy o vipie... czy moze o pogodzie:) pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skype? :D aiutkapec800:) GG:51745473 masz problem? pisz :) odpisze po czasie:) nie wazne czy chcesz pogadac o aimbocie na serwie czy o vipie... czy moze o pogodzie:) pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6DeathRun Classic - 213.189.52.237:27071Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie