Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

k1 podanie na administratora


k1 szopen rapu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: k1 no sound

 

Wiek: 15

 

Staż w Counter-Strike: dwa lata

 

Steam: TAK/NIE :ta, gram raczej na ns, ale jeżeli to konieczne to będzie na steam. Nick: mafioza bartosz

 

Znajomość AMXX 1/10: 8,5

 

Czy miałeś/aś już admina na jakimś serwerze?: Miałem jeszcze niedawno swój serwer ONLY DD2, cieszył się on przede wszystkim czystą i przyjemną rozgrywką, ponieważ poświęcałem dla niego dużo czasu. Jak i wielokrotnie byłem adminem na innych serwerach, tudzież opiekunem.

 

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Gram od krótkiego czasu, mimo to zobaczyłem że na serwerze jest strasznie dużo odpałów i trollów, mam wiele pomysłów aby rozkręcić ten serwer, i go ulepszać. W późniejszym czasie będę kandydował na opiekuna serwera.

 

Napisz coś o sobie: Mam pietnaście lat, w csa gram od dwóch lat. Chciałem spróbować jeszcze w CS;GO, ale narazie nie. Większość mówi mi odpalony, no ale czasem coś tam nagrywam z gry- kiedyś powrzucam fragmovie. Idzie mi dosyć dobrze. Takie bardziej prywatne zainteresowanie to gra w koszykówkę, chodzę na treningi i gram w reprezentacji szkoły.

Kontakt: steam

Godziny w jakich grasz: 9-12 rano 14-16 południe 19-22 wieczór

Link do GT z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/k1%20no%20sound/80.72.34.122:27565/ nie jest ich zbyt dużo, ale bardzo się zwiększają. Gram aktualnie tylko na tym serwerze.

 

 

Pst. Prosiłbym aby osoby które nie wchodzą na serwer, po prostu na nim nie grają- to żeby się nie wypowiadały. Sytuacja na nim według mnie jest przeraźliwa. Jest dwudziestu graczy na serwerze, w tym 50% są to gracze nie grający czysto. Dziękuję za wszystkie opinie pozytywne, czekam na pozytywne rozpatrzenie podania- siemano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do admina, to wiek mnie nie przekonuje, pamiętam swoje czasy za małolata i poprzez pryzmat tego patrzę na innych ;D. 

 

 

 

 

WSRH, jesteś bezczelny, arogancki i kierujesz się zawiścią. Tak samo jak pod moim podaniem, myślę, że w pewnym momencie zobaczy to więcej osób... Pozdrowienia, chcecie warnujcie. Do stracenia mam i tak nie wiele już ;)

 

@edit

P.S chciałem się jeszcze Ciebie zapytać czemu głosy na NIE  dajesz amx które gość nie pamiętam już który napisał 9/10? Po co te pytania w takim wypadku, skoro Ty z miejsca to odrzucasz? Pajac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do admina, to wiek mnie nie przekonuje, pamiętam swoje czasy za małolata i poprzez pryzmat tego patrzę na innych ;D. 

 

 

 

 

WSRH, jesteś bezczelny, arogancki i kierujesz się zawiścią. Tak samo jak pod moim podaniem, myślę, że w pewnym momencie zobaczy to więcej osób... Pozdrowienia, chcecie warnujcie. Do stracenia mam i tak nie wiele już ;)

 

@edit

P.S chciałem się jeszcze Ciebie zapytać czemu głosy na NIE  dajesz amx które gość nie pamiętam już który napisał 9/10? Po co te pytania w takim wypadku, skoro Ty z miejsca to odrzucasz? Pajac..

 

Nie chcę się wypowiadać w swoim podaniu, ale kolega dobrze mówi. WSRH chce najwidoczniej na siłę kogoś udupić, a mu się to nie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

- wiek ponizej 17 lat mnie nie przekonuje . Prawdopodobnie bedziesz karał graczy bezpodstawnie

-nie posiadasz Steam

- brak mikro

 

Najważniejszym minuse jest to ,że nie potrafisz przyjąć krytyki na klate  więc co z ciebie byłby za admin? Odpowiedz mi na to pytanie a dam na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Nie

- wiek ponizej 17 lat mnie nie przekonuje . Prawdopodobnie bedziesz karał graczy bezpodstawnie

-nie posiadasz Steam

- brak mikro

 

Najważniejszym minuse jest to ,że nie potrafisz przyjąć krytyki na klate  więc co z ciebie byłby za admin? Odpowiedz mi na to pytanie a dam na tak

 

Przymuję krytykę na klate, ale nie pozwolę by ktoś wszystko przemieniał. Mam mikrofon, wraz z steamem, a Ty tego nie przeczytałeś. Proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> DD2 + DM >> 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+DM"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie