Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #Pasza


Pasza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pasza

Wiek: 19 lat

Staż w Counter-Strike: 4-5 lat

Steam: TAK/NIE : Nie.

Znajomość AMXX 1/10: 8/10

Czy miałeś/aś już admina na jakimś serwerze?: Owszem, prowadziłem również swój serwer, tym samym przyswajając sobie potrzebne do tego informacje.

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Uważam, że nadawał bym się na owe stanowisko, biorąc również pod uwagę to - że jestem często aktywny a co za tym idzie, jest większe prawdopodobieństwo iż uchronię graczy, którzy chcą prowadzić spokojną rozgrywkę przed szkodnikami.

Napisz coś o sobie: Jak wspominałem w temacie, który założyłem jako pierwszy - nazywam się Krzysztof, od dłuższego czasu racze się grą w counter strik'a, przez wszystkie edycje owej gry - najbardziej sentymentalną i tą, która podbiła moje serce jest właśnie wersja 1.6. W wolnym czasie zajmuje się mechaniką pojazdów, żadnej pojazd, który ma koła nie jest mi straszny, interesuje się również tworzeniem muzyki.

Kontakt: W razie potrzeby kontaktu podam komu trzeba na prywatną wiadomość, któryś z moich komunikatorów.

Godziny w jakich grasz: W tygodniu 19-23, weekendy 14, 20-03.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> DD2 + DM >> 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+DM"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie