Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Arishea

User

About Arishea

 • Rank
  lack

Informacje Profilowe

 • Location
  Libiąż
 • Płeć
  Kobieta

Kontakt

 • GG
  Nie mam
 1. "zią " ? Co to znaczy ?
 2. Potwierdzam jeszcze by 2 napisały lecz ich nie ma na serwerze Czyli : Straszaka i Luckiego ale Lucki nie wejdzie bo Nitro go tak nastraszyl banem ze >< ... Ale jak wejdzie napisze zeby tez tutaj cos dodal :)) I Nitro jak ci sie uda to pozdro :))
 3. Tak ale mnie 1 obraziłaś Gracz o nicku Straszak i LubianyKurczak to potwierdzą 1 : To on powiedział ja jestem Nitro , Więc nie kręc 2 : Potem go obraziłeś/aś 3 :Dalej nic nie masz na 4 punkt :) bo do ct bez mutacji nie wchodzi się :)) jak chcesz wymienie więcej bo mam dużo argumentów na ciebie , Tyle regulaminu nie przestrzegałaś :))
 4. Po 1 : zabiłeś mnie jak miałam freedaya , Po 2 : Na mapce Facebook przez mikro obrażałeś gracza o nicku Lucky Po 3 : może i tak zrobiłam ale ty złamałeś wiecej punktów regulaminu niż ja :) Po 4 :nie masz mutacji więc nie mozesz być w ct :) Po 5 :mam światków jak mnie i luckiego obrażałeś to tyle :)
 5. NICK : Arishea VIP/KLASA PREMIUM:Klasa Premium : Spartan SERWER:Codmod 1001 lvl
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.