Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Vito Corleone

User

1 Follower

About Vito Corleone

 • Rank
  lack
 • Birthday 06/20/2003

Informacje Profilowe

 • Location
  Chełm
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kuba

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Napisales tekst obrazajacy mnie w zwiazku z moim nazwiskiem. I pisalem ci zebys tak nie robil to sie nie dziw ze sie zdenerowowalem. I powinienes takiego bana dostac dawno bo co chwile przeklinasz i wyzwasz kogos. Pochwal sie co ty piszesz do mnie a pozniej skladaj skargi.
 2. Militia tylko wersja cs go de_irak2 de_lake_csgo Szkoda ze cbbla nie ma
 3. Według mnie brakuje map z zakładnikami. Np. Office, Vertigo I brakuje mi jeszcze Cobblestone. 😉
 4. Twój nick: Vito Corleone Link do zaakceptowanego podania:
 5. Imię:Kubuś Wiek:Mam Rocznikowo 17 Nick w grze: Vito Corleone Steam/Nonsteam (podaj): /non Steam Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Chciałbym Zostać Administratorem owego serwera ponieważ dużo Graczy łamie regulamin a Adminów też nie ma zawsze także mógłbym pomóc w pilnowaniu serwerka, oraz łapaniu cheaterów. Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?: Nawet sporo widać to po moim GT Znajomość panelu amxx? (1-10): 5 (ale da się nauczyć wszystkiego) Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): tak SMS Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): TAK Kontakt: Forum, Fb Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Vito%20Corleone/145.239.237.138:27015/ Scr z serwera (HUD | Czas Gry):-------------------
 6. Jeśli by to pomogło i faktycznie by te klucze dropiły to jak najbardziej.
 7. No z tymi kluczami to jest porażka
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.