Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Emitowany

User

About Emitowany

 • Rank
  lack
 • Birthday 09/27/2003

Recent Profile Visitors

44 profile views
 1. Imię: Filip Wiek: 16 lat Nick w grze: Emitowany Steam/Nonsteam (podaj) : http://steamcommunity.com/id/inkwizycjahiszpanska Dlaczego chciałbyś zostać adminem ?: Ponieważ spędzam dużo już czasu na tym serwerze i widzę co tu się dzieje ale nic nie mogę z tym zrobić, a przynajmniej jak będę adminem pomogę wam przy sprzątaniu serwera z ludzi toksycznych, oraz z ludzi którzy psują grę używając dodatkowych wspomagaczy typu wh czy aimbot itp,a jedynym adminem który codziennie sprawdza serwer to Pietrek :), i prosił o pomoc przy sprzątaniu serwera :), a ja się zgodziłem. Ile czasu poświęcasz dziennie na grę ?: 1-4, nawet całymi dniami gram Znajomość Panelu amxx? (1-10): 5/10- z czasem, przy lekkiej pomocy będzie lepiej Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): SMS i PSC Akceptujesz Regulamin ? (Tak/Nie): TAK Kontakt: Numer Telefonu: 796992610 lub przez steam Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Emitowany/145.239.237.138:27015/ Scr z serwera (hud): Jak coś to scr z serwera zrobione 2h temu, poniewaz teraz juz 40h prawie wbite
 2. Pietrek to najlepszy admin serwera CS:GO

  1. Show previous comments  3 more
  2. Emitowany

   Emitowany

   Mrs. Fuksiara i co z tą sprawą? 

  3. Mrs.Fuksiara

   Mrs.Fuksiara

   Miałeś wysłać SCR i tyle mnie obchodzi ;) napisz do mnie GG. Masz u mnie w profilu.

  4. Emitowany

   Emitowany

   Wysłałem ss wiadmosci które chciałas na pw

 3. Tekst wiadomości brzmi dokładnie tak : *** Nie wspisujesz wiadomości zwrotnej. :: Wartość kodu 1,23 / 0,50. Informacje, pomoc: CSSetti.pl. I teraz pytanie brzmi, ten kod co jest na poczatku to jak mam wpisać ?, bo wpisalem prawie na kazdy sposob, i pisze ze niewlasciwy albo ze zawiera niedozowlone symbole.
 4. pytanko, czy możliwość płacenia poprzez sms działa normalnie czy nie? , bo nie chce mi wysłać wiadomości kiedy to chce kupić 10 bonów na jackpota.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.