Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


k221

Server Technician CS 1.6

2 Followers

About k221

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 10/03/1999

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Z jakiej karty graficznej korzystasz? Z jakiego renderowania w csie korzystasz? Windows 10?
 2. k221

  [#12] P&O Kas!@

  [P] Kiedy chcesz odzyskać szafę?
 3. To już dużo lepsza opcja Jeżeli masz jakieś konkretne propozycje na skiny których jeszcze nie ma to daj znać @ ferstel Jasne szefie
 4. dokładnie, zresztą nie wszystkie skiny z csgo mają swój odpowiednik na domyślnej bryle
 5. szczerość, poza pierwszym nic się nie liczy, gdybym jednak musiał podawać to otwartość i wrażliwość
 6. podaj specyfikację sprzętu na którym występuje problem wpisz w konsoli developer 1 przed wejściem i zobacz co pluje po wejściu na serwer wpisz w konsoli r_speeds 1 przed wejściem i zobacz co pluje po wejściu na serwer (wartości wpoly oraz epoly, możesz wkleić) spróbuj zatrzymać auto nagrywanie demka komendą stop grasz na grafice software czy opengl/d3d? software na arenkach nie bedzie najlepszą opcją przez to jak zbudowane są mapy na ten tryb steam / ns? @ (1)`g_d zobacz czy błąd będzie występował na ns (pobierz jakiegoś z neta)
 7. czym się różni wywołanie funkcji get_user_ip(id, tabl, 32, 0); od wywołania get_user_ip(id, tabl, 32); na podstawie tego co zostało napisane można by dać tak doświadczenie wiek składka na podstawie sprawdzenia jednak na nie nie mogę znaleźć podanego przez Ciebie nicku na GT, w logach serwerowych z ostatnich paru dni ani w bansie 8/9h na 4/6 jest nieprawdopodobną deklarowaną aktywnością jak na kogoś kogo nawet nie ma w GT staż w grze to samo, jedyne wystąpienie tego nicku znalazłem na serwerze DD2#2 (to jest dział od DD2#1) i masz tam 6 minut (w momencie pisania)
 8. Trzeba było zmienić się po pierwszym mute a nie
 9. - gt - orto w podaniu - brak screena + wiek na nie
 10. pipeline punch i assault monster
 11. nie odczuwam radości juz od dawna w sumie Lubie jesc frytki i kurczaki z maka
 12. Twój nick: @ k221 Powód nieobecności: Wyjazd Czas twojej nieobecności: Piątek (25 październik) do Poniedziałek (28 październik)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.