Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Angel of Death

User

About Angel of Death

  • Rank
    lack

Recent Profile Visitors

54 profile views
  1. Forza niestety nie byłem podróbko. Ale fajnie że chciałeś dobrze lecz tego nie zweryfikowałeś to błąd. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 50 minut i 11 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Angel Of Death [AMXBans] Powod : ' podrobka ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 39115721 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 37.47.60.239 ' [AMXBans] ===============================================
  2. Witam chciałbym przedstawić wam moja propozycje map do wgrania. zm school zm_brombor zm_aztec_kamp zm_kopalnia_v2 zm_toxic_house_vk zm_dust_kamp zm_cpl_mill_kamp zm_good_kamp_v2 zm_inferno zm_infantry zm_toxic_house_final zm_3rooms zm_dust_kamp_xmas świeta ida:) A co do AP jestem za tym jak napisał ojciec Dyrektor (500 bez vipa-800 z vipem) Myślałem by na czas świąteczny zmienić nemka na coś takiego??
  3. Było tak jak napisał co z resztą widać na demku. Jest niestety wielkie ALE którego pan samobójca nie byłeś/nie jesteś wstanie napisać o swoim łamaniu regulaminu zrobię to za ciebie among others : 1.4 Zakaz obrażania innych graczy jak i adminów. 2.1 Droidy grają dynamicznie, nie kampią, nie zwiedzają mapy. 2.3 Zakazuje się blokowanie zarażonym innych droidow lub dostępu do klonow innym droida. 2.5 Zabrania się wykonywanie reconectów podczas gdy jest się pierwszy Droid, lub też uciekanie przed śmiercią. 2.9 Zabrania się rzucania bomby zarażającej na ostatniego człowieka A te blokowanie było zrobione specjalnie żeby wiedzieli jak sie człowiek wku.... a jak ktoś gra nie fair. Następną razo nagram all z wymienionych punktów by nie być gołosłownym.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.