Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


~eZ.

User

~eZ. last won the day on April 28 2016

~eZ. had the most liked content!

About ~eZ.

 • Rank
  Rysownik dla W11

Informacje Profilowe

 • Location
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  ezovs

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://csowicze.pl/topic/30537-obrady-ezovskiego-sto%C5%82u-2/ https://csowicze.pl/topic/30774-obrady-ezovskiego-sto%C5%82u-3/ https://csowicze.pl/topic/25682-15-kartka-z-kalendarza-28-stycznia/?view=getnewpost Jeśli mogę prosić to przenieście tak żebym widział, potrzebne mi to. xD
 2. Witam. Chciałbym zapytać o jedną rzecz.. Często zdarza mi się wracać na to forum mimo faktu, iż tutaj już nie przesiaduję, często sprawdzam moje prace w redakcji - wywiady, artykuły, seria "Obrady ezovskiego stołu", która cieszyła się kiedyś dużą popularnością. Przejdźmy zatem do tego pytania.. Gdzie to do jasnej cholery teraz jest? Jeszcze całkiem niedawno wszystko było na swoim miejscu, a teraz patrzę, że dział redakcji jest okrojony, a w archiwum nic nie ma. Jeśli komuś się zachciało czyjąś pracę tak po prostu usunąć to.. a brak słów. Powinno to zostać jeśli już przeniesione do archiwum. Szukałem na wiele sposobów, pamiętam dokładne nazwy tematów, które zakładałem, przeszukiwałem na moim profilu, przez opcję "Szukaj" u góry forum, a nawet wpisując w google - nic nie dało. Ktoś oświeci? //edit: Udało mi się znaleźć jakieś tematy, ale wyskakuje błąd.. https://csowicze.pl/topic/30537-obrady-ezovskiego-sto%C5%82u-2/ https://csowicze.pl/topic/30774-obrady-ezovskiego-sto%C5%82u-3/
 3. Kiepski wywiad. "Szybkie pytania" to największy syf jaki ktoś mógł wymyślić do realizowania w wywiadach, a jednak multum "redaktorków" to robi. Chcesz dłuższy wywiad? Ułóż sensowne pytania, zastanów się nad nimi trochę dłużej, przeanalizuj wypowiedzi drugiej osoby i na ich podstawie układaj kolejne pytania. Pozdrawiam.
 4. Za duże "stawki", nie wiem jak to nazwać.. 500 dni jest nierealne do zdobycia na forum. Ogólnie wygląda to całkiem przyzwoicie.
 5. Trudniej jest znaleźć jakąś piątkę, łatwiej jest samemu wystartować lub z kumplem. Skoro był turniej 1vs1 na mapach aim, był turniej 5vs5 na mapach esl, to może czas zrobić 2vs2 na awp? ;) Trochę różnorodności!
 6. Witam. Jako osoba, która robiła już dwa turnieje na CSowiczach, to się wypowiem. W lutym 2016 robiłem turniej 1vs1 i udział brało 16 osób, które się zapisały. Turniej był w 100 % udany, wszyscy się zjawili i wszyscy mecze swoje rozegrali. Do ćwierćfinału robiłem systemem bo1 na mapie aim_map, a w półfinale, walce o 3 miejsce i finale zrobiłem system bo3 na mapach ak-47_map, aim_m4a1 oraz aim_map jako trzecia, decydująca. Robiłem też turniej z Marionetką, a dokładniej 5vs5. Turniej był udany do pewnego czasu.. a dokładniej do półfinału, kiedy jednogłośną decyzją uznałem, że jeden z zawodników przeciwnej drużyny grał odpalony, oczywiście skład 4 steamów i 5 zawodnik nonsteam, akurat ten ns był odpalony. Do czego zmierzam. Zrobić turniej Only Steam. Jasne, można odpalić na steamie, ale jest mniejsze prawdopodobieństwo. Moje turnieje pod kątem organizacji zawsze były dopięte na ostatni guzik. Jak coś to pisać o jakieś wskazówki lub o system rozgrywek, chętnie pomogę.
 7. ~eZ.

  PRO8L3M - Dr Melfi

  Oskar to Bóg i tyle w temacie. Najlepsza płyta.
 8. Link bezpośredni: https://www.youtube.com/watch?v=iR12Rbf51qQ [video=youtube] Świetne, polecam. Zakochany jestem w tym.
 9. Redaktor powinien pisać własne artykuły, teksty na dane tematy. A nie "źródło tvn24". Słabe.
 10. https://csowicze.pl/topic/42464-rezygnacja-i-pożegnanie/ Pożegnanie Najaranego: "PS: Dziękuję Sylwia bo Ty jako jedyna nie odwalałaś cyrków i starałaś się by było wszystko jak najlepiej."
 11. Paczka jest słaba, niedopracowana. Właściciel na zabawie "Świat Magii" nie potrafił ustawić nieśmiertelności dla CT to dodał im 10.000 hp, przez co jest możliwość zabicia CT podczas trwania zabawy. Strata hajsu, nie polecam.
 12. Ktoś się negatywnie wypowiedział i Kocia od razu spina, żal dupkę ściska? Użytkownik post pod moim odrobinę wytłumaczył. :)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.