Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Pawel.dll

Banned

About Pawel.dll

 • Rank
  lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i pomyśleć że ten gość ma chyba moje imię XDDDD

 2. @ Mrs.Fuksiara no co ty ale tak bez głosowania nie możecie mi dać bana ALBO ch*j TAM je**c RUMCAJSA i tak nie zamierzałem tu zostać tfu na takie pały
 3. sory ale musze to napisac xdd @ RumcajsJumper ch*j CI NA ŁEB a teraz możesz zorbić głosowanie essa
 4. ale co ty pi*******z kobieto ? mi się teraz nie podoba zachowanie wyższej Administracji i co ? mam zrobić głosowanie czy ich wyjebac z forum czy nie ? zastanów się zanim coś napiszesz..
 5. @ RumcajsJumper zachowałeś jak zwykły pet essaa bedzisz je***y to końca życia
 6. hahaah to dobra siec przez chwile nawet pomyslalem żeby tu zostać..ale jak tu takie cyrki się dzieją to niee xddd jeszcze ten właściciel te śmieszne głosowania ja pierdole bekaaa z typa
 7. dobra ale tylko przelew kasa mi potrzebna na szybko mogę nawet za 80 sprzedać
 8. Opis: sprzedam konto steam z 84 grami Cena: 100zł Płatność: Paypal / przelew Kontakt: PV/steam Allegro (nie wymagane): nie Zdjęcia: dam link do konta :https://steamcommunity.com/id/SETINGSS/ Opis: sprzedam nowego smoka stick prince Cena: 140 Płatność: Paypal/przelew Kontakt: PV Allegro (nie wymagane): nie Zdjęcia:
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.