Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


PindoleQ

Admin [DD2] DD2

2 Followers

About PindoleQ

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 10/28/1997

Informacje Profilowe

 • Location
  Kielce
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciek

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. Siemka Wpadaj na dd2 na pewno nudził się nie będziesz jak masz mikro 😂
 2. [P] Walisz browarka na raz? [P] Kiedy idziemy na piwko? [P] Lubisz gołębie? [P] Co warto zobaczyć w Twojej miejscowości? [P] Szorujesz pięty pumeksem? [P] Czy gołąb osrał Ci kiedyś auto?
 3. Piję alkochol, tzn tylko degustuję, @ Seboll wyjątkowy degustaotor, walnie ponad 6 w weekend Palić palę ale w piecu
 4. Witam, co powiecie na taka propozycję? Przy zabiciu gracza w głowę wolniej opadający model, pokazane jest to na filmiku w momentach 1:56, 2:05, 2:23... Piszcie co sadzicie o takim pluginie. Każdy ma prawo do głosu.
 5. Na serwerze, bo nikt mi nie fiknie haha 😂
 6. Siemka, mam na imię Maciek, jestem z województwa Świętokrzyskiego a dokładniej mieszkam nie daleko Kielc. Interesuje się sportem a przede wszystkim piłką nożną. Gdyby nie Demolka który zrobił reklamę serwera na YouTube pewnie bym tu nie grał. Na codzień zajmuje się drobnymi naprawami elektronicznymi. Ps. Jeśli chciałbyś / chciałabyś nagłośnić swoje auto zapraszam do mnie pomogę i doradzę Budzenie sąsiadów o 5 rano i alarmy w galeriach handlowych to moja specjalność. Zapraszam na ONLY DD2 #1
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.