Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


morningstar

Admin [DD2] DD2

2 Followers

About morningstar

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday January 28

Informacje Profilowe

 • Location
  Podkarpacie
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

325 profile views
 1. Nie obraź się, ale jestem na nie. Już wyjaśniam, dlaczego. Nie posiadasz jakiejkolwiek kultury, ciągle tylko graczy wyzywasz, wystarczy przejrzeć sobie Twoją historię banów.
 2. Setti 242 AD: Coś się chyba Wam popsuło Ostatni głos oddałem 26.07, a i tak ciągle mi wyskakuje: Głos można oddać co 24 godziny
 3. Wymagania - Wchodzenie raz dziennie na forum + - Minimum 16 lat + - Znajomość regulaminów serwera jak i forum + - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym +/-, czasem rzucę mięsem, ale nikogo nie obrażam, zobaczcie sobie bansa. - Obowiązkowo Aktywne konto Steam + - Dofinansowanie jest konieczne, jeżeli nie masz zamiaru wspierać serwera to nie pisz podania. + Wzór Nick: MORNINGSTAR Data urodzenia: 28.01.1996 Doświadczenie (w byciu Adminem): Posiadałem admina na wielu serwerowniach. Znajomość AMXX (Według skali umieszczonej niżej): 6 Staż w grze: +12 lat. Link do Konta Steam na Banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:196269598 Dlaczego Ty: Często nie ma adminów, szczególnie z rana. Mogę się przydać. Czas jaki dziennie poświęcisz na nasz serwer?: Patrząc na GT, dosyć długo. Kontakt (Oprócz Steam): forum Link do GameTrackera (Godziny nie mają większego znaczenia): https://www.gametracker.com/player/MORNINGSTAR/54.38.63.53:27015/ Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Oczywiście, że tak.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.