Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

h8192h318hs89

User
 • Content Count

  8
 • Post ratio

  0.29
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas Online

  8d 7h 3m 22s

About h8192h318hs89

 • Rank
  lack
 • Birthday June 6

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Siemaneczko jest możliwość kupienia VIP'ka przez paypal? Bo tutaj problemy techniczne z smskami u mnie trochę. pozdrawiam.
 2. @ Vixamam niestandardową rozdziałke 1440x1080 wariacie dlatego tyle waży
 3. Twój nick:CryptosXAXAXAXAXAXAXAXA Serwer:DD2#2 Link do bana [Hidden Content] Screenshoty spakowane w paczkę: [Hidden Content] @ Vixapoprawione
 4. Twój nick:CryptosXAXAXAXAXAXAXAXA Serwer:DD2#2 Link do bana [Hidden Content] Screenshoty spakowane w paczkę: [Hidden Content]
 5. Twój nick: CryptosXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA Serwer: DD2#1 Link do bana [Hidden Content] Screenshoty spakowane w paczkę:[Hidden Content] Co się odjaniepawliło na ss nr 117 to ja nawet nie, admin tak trafil w punkt że model nie wiedział czy ma już leżeć u jeszcze stać do tego ta 1 z hudu obrażen no złoto ss xDDD
 6. siemanko juz się nie zobaczymy
 7. @narliza większe fps'y działają tylko na serwerach dr i kz bo tam masz auto bh, same wykonywanie BH na scrollu z większymi FPS'ami jest bardzo trudne. Mam pc na którym wyciągam przy fps_max 999 500-600FPS i mi jest cięzko robić BH. Jakim cudem w 23:14 robisz BH jakbyś miał skrzywienie kręgosłopa tylko na lewą strefe po prawej już nie dociągasz i nie tracisz prędkości. Powiem więcej wykonałeś takie 3 skoki gdzie juz przy 2 powinieneś na prawej strefie zablokować się.
 8. l0l 23:14 1/4 nie dość że wykonujesz prawą strefe na 30%synch a lewą na 80% i nie tracisz prędkośći, patrząć w zwolnieniu 1/2 na czasówke 23:18 coś ci sie pomieszało i zrobiłeś dwie strefy w lewo które i tak nie są pełne i dalej nie tracisz prędkośći. Podręcznikowe ABH naucz się robić strefy albo chociaż je symuluj w normalny sposób. Spróbuj zrobić to bez tego gówna na spacji to byś przy drugim skoku wywalił się na ryj i nawet do gali byś nie doleciał.
 9. nie wiem czy mogę podawać tutaj strone ale jest taka która zajmuje się takimi sprawa musisz jednak wiedzieć że zabiera ona prowizje.
 10. Jestem na TAK +Wiek +++Doświadczenie +/- aktywność da się nadrobić
 11. gram na hns 3 lata i powiedziałbym że to bh wygląda okej jak na niedzielnego gracza. Gracz traci często prędkość przy prawej strefie, samo to że patrzy się w ziemie jak widać dokładnie pokazuje że strasznie się skupia przy robieniu tego. Ja takie bh wykonuje szybciej i potrafie wykonać nawet 4 strefy w powietrzu z sync. 80-90% na jeden skok. Są osoby co robią nawet po 6 stref a przy Long Jumpach nawet 10 stref na jeden skok. Tym bardziej to bh nie jest spalone.
 12. Cześć mała propozycja dodania funkcji która wyłączała by HUD po lewej stronie który przy niższych rozdzielczościach jest prawie na 1/5 ekranu. Na innych serwerach widziałem że da się to zrobić say /hud. Fajnie gdybyście coś z tym pokminili.
 13. Twój nick: The Stronger Creature in Earth Serwer: DD2 Link do bana ([Hidden Content]) [Hidden Content] Screenshoty spakowane w paczkę: [Hidden Content]
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.