Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


oTato Anubis

User

About oTato Anubis

  • Rank
    lack
  • Birthday 11/03/2019

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Na tak +aktywność +ogarnięty +Wiek -steam
  2. Nick:oTato Anubis Wiek:19 Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem wiele razy adminem więc doświadczenie jest Znajomość AMXX (W skali 1-10):7 (Kiedyś edytowało się pluginy itp ale już się nie pamięta) kwestia przypomnienia Staż w CS-sie:Około 6 lat (zapomniałem dopisać xDD) Steam / NonSteam: Mam steam ale gram na ns ( więc NS ) Dlaczego Ty:Nowy serwer więc przyda się admin do pilnowania porządku na serwerze,znam regulamin.Bardzo dobrze dogaduje się z innymi graczami więc dam radę pełnić taką funkcję Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Róznie min 2-3h+ Kontakt:PW Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/oTato%20Anubis/145.239.237.138:27015/ ( coś sie zbugowało bo gram dziś lekko z 4h ):D Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:oczywiście będzie :)
  3. Mam na imię Dominik,mam 19 lat w cs gram parę dobrych lat.Trafiłem na was poprzez serwer codmod 201 na którym będę spędzał ogromną ilość czasu Pozdrawia wszystkich
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.