Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Lexy

Woman

Lexy last won the day on August 4

Lexy had the most liked content!

About Lexy

 • Rank
  Mama Lexy ♥♥♥
 • Birthday 06/15/1994

Informacje Profilowe

 • Location
  Miasto Doznań
 • Płeć
  Kobieta

Kontakt

 • GG
  59909810

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Można przecież autora postu poinformować o swojej decyzji dodając mu notatkę. Ona z tego co pamiętam po umieszczeniu pojawia się w powiadomieniach i informuje autora wpisu o podjętej decyzji. Następnie zamykanie temat przy użyciu szablonu. Estetycznie wygląda to lepiej, nie ma zbędnego spamu i informacja odnośnie danej sprawy została przekazana dla osób zainteresowanych.
 2. Zamiast rzeczy wybieram osoby. @ Sysia ;*@ TeRRoRYsTka DD2 @ Pikabuu trafimy tam razem A do rzeczy, to jakiś nóż, krem do opalania i spray na owady w dużych ilościach
 3. Gotowane zdecydowanie i tylko własnej roboty, ruskie, kapusta i grzyby
 4. Gotować, spać,
 5. Co fajne i mi przypadnie do gustu to słucham
 6. Musisz się starać z @ RumcajsJumper Mój Patryk dał radę to twój też da :D
 7. a może malutką Sysię? Nie wiem gdzie siebie widzę, tak daleko nie wybiegam do przodu.
 8. Jestem Tobą @ Pikabuu MTA, cudownym stworzeniem
 9. Macierzyństwo - co to jest? Macierzyństwo to posiadanie dziecka i bycie matką, ale nie do końca. To tylko ładny opis. Prawdziwe znaczenie troszkę się różni. W momencie, gdy awansujemy na status rodzica nasz świat wywraca się do góry nogami. Z przyjściem dziecka na świat nasza odpowiedzialność spada na malutkiego człowieka w naszej rodzinie. Musimy wcielić się w rolę rodzica i jednocześnie nauczyciela. Trzeba powoli pokazywać otaczający nas świat, pomóc w odnalezieniu się w jego realiach. Gdy dziecko przyjdzie na świat nie ma nic ważniejszego niż ten malutki skarb. Każdy ma jakieś plany, potrzeby i pomysł na życie. Dziecko trochę te plany zmienia, ale musimy to zaakceptować. Dobro naszego potomstwa jest w tym momencie priorytetem. Zdarza się też, że przychodzi w trakcie macierzyństwa niepokój, strach o nasze dziecko. Jak to będzie z jego zdrowiem, przyszłością, pojęciem otaczającego go świata i odnalezienie się w nim. Dla mnie osobiście macierzyństwo to wiele ciężkich dni i nocy. Szczególnie kiedy dziecko zrobi nam pobudkę w środku nocy i szybko nie pozwoli pójść spać. Jest to też bardzo ciężka praca, trzeba cały czas się dokształcać . Obowiązków przy dzieciach jest tyle, że nie wiadomo za co się zabrać. Nasi rodzice zdecydowanie coś o tym wiedzą. Też pewnie wiele razy potrafiliśmy dać im w kość. Wiele razy mnie zastanawiało, ile rodzice musieli poświęcić, żeby każdego z nas wychować na ludzi. Miałam okazję sama tego doświadczyć, mimo jeszcze młodego wieku zostałam Mamą drugi raz. Nie wiedziałam, czy sobie poradzę. Akurat trafiłam na odpowiednie wsparcie bliskich. Dużo w tym czasie przeszłam, ale i się nauczyłam. Pewnie gdyby nie dzieci byłabym zupełnie kimś innym. Lecz wcale tego nie żałuję, dzięki temu wiem, że mam cudowne dzieci, wspaniałą rodzinę . Wiele czasu uciekało jak piasek przez palce, energia tak samo. Nie ma żadnej rzeczy na świecie, na którą mogłabym zamienić ten czas, to jest najlepsze, co mnie spotkało w życiu.
 10. Szczerość, może nawet aż za bardzo szczera jestem.
 11. Ja akurat zrobiłam to co chciałam. Nie było to dziełem przypadku
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.