Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Grzechuu

Właściciel Serwera
 • Zawartość

  16
 • Post ratio

  0.00
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  2d 50m 43s

2 obserwujących

O Grzechuu

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 2001.07.04

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Łaziska Górne
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.co

Ostatnie wizyty

105 wyświetleń profilu
 1. 190
 2. Zgłoś się do mnie na steam
 3. Witam, prosiłbym o dodanie rang adminom z mojego serwera którzy są wypisani w tym temacie: Większość była adminami przed dołączeniem do sieci więc nie ma podań.
 4. Masz doświadczenie w byciu adminem oraz spędziłeś dużo godzin na serwerze co jest dużym plusem. Nie masz jeszcze 16 lat ale skończysz w tym roku więc myślę że można dać Ci szansę. Podanie przyjmuję. Zgłoś się do mnie na steam.
 5. Valve od dłuższego czasu nie banuje tokenów. Ostatni ban był 24 października.
 6. Wymagania spełniasz, jesteś ogarnięty a admini są akurat potrzebni. Przyjmuję.
 7. Niestety nie spełniasz wymagań. Poza tym nie użyłeś nawet dobrego wzoru.
 8. §1 Zasady Ogólne 1.1 Nieprzeczytanie oraz nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego nieprzestrzegania. 1.2 Wraz z pierwszym wejściem na serwer akceptujesz regulamin i zdajesz sobie sprawę z jego złamaniem. 1.3 Na serwerze jest całkowity zakaz podszywania się pod administrację oraz innych graczy. 1.4 Zakazane jest reklamowanie innych sieci przy nicku. §2 Zasady panujące na serwerze 2.1 Zabronione jest puszczanie muzyki oraz nadużywanie czatu głosowego. 2.2 Zabronione jest wyzywanie/wyśmiewanie/krytykowanie gry użytkowników, bądź ich osoby. 2.3 Zabrania się używania wspomagaczy(np.aim,wh). 2.4 Zakaz używania avatarów popularyzujących nagość/rasizm/nietolerancję. 2.5 Gracz wszelakie przewinienia innych graczy, bądź skargi na nich, powinien zgłaszać na [email protected] bądź bezpośrednio do Właściciela/Opiekuna Serwera. 2.6 Grożenie banem jest zakazane. 2.7 Niedozwolony jest spam/flood na czacie tekstowym. 2.8 Jeśli gracz nie przeszedł mutacji to może CZASEM użyć mikrofonu aby np.przywitać się. 2.9 Gramy dynamicznie.(zakaz nadmiernego kampienia) §3 Administracja 3.1 Bycie adminem nie zwalnia Cię z nieprzestrzegania regulaminu. 3.2 Admin ma zakaz banowania lub kickowania bez podania powodu. 3.3 Admin ma obowiązek dbania o porządek na serwerze. 3.4 Admin ma obowiązek udzielić pomocy graczowi, gdy ten jej potrzebuje. 3.5 Admin ma być sprawiedliwy w swoich osądach (zakaz kolesiostwa!). 3.6 Admin ma obowiązek sprawdzenia podejrzeń graczy zgłaszanych na [email protected] 3.7 Admin nie ma prawa zmieniać mapy bez zgody graczy i wcześniejszego vote z zapytaniem o to. 3.8 Admin nie ma prawa kłócić się z innymi graczami. 3.9 Admin powinien stosować się do taryfikatora kar. §4 Tartyfikator kar 4.1 Używanie wszelkich wspomagaczy → Perm. 4.2 Obrażanie graczy/adminów → Mute 30min → ban 3h → ban 24h. 4.3 AFK → Przeniesienie do wiczów(chyba że serwer jest prawie pełny i gracz zajmuje niepotrzebnie slot -> kick). 4.4 Reklamowanie innych sieci → Ban 7 dni → Perm. 4.5 Nadużywanie mikrofonu → Mute 1h → Perm mute. 4.6 Podszywanie się → Ban 1 dień → 3 dni → 7 dni . 4.7 Puszczanie muzyki na serwerze → Mute 1 dzień → Perm mute. 4.8 Specjalnie nie zabijanie swojego kolegi w przeciwnym zespole → Ban 30min → Ban 24h. 4.9 Wulgarny język na czacie → Ostrzeżenie → Zakneblowanie gracza 24h. 4.10 Podważanie decyzji administratora → Ostrzeżenie → Ban 1h. Każdy gracz ma obowiązek zapoznać się z regulaminem serwera, gdyż wchodząc na niego automatycznie go akceptuje!. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności jego przestrzegania!.
 9. ADMINI: Damii947 ------------> STEAM ----------> FORUM MidioKK ------------> STEAM ------------> FORUM Majki ------------> STEAM ------------------> FORUM Tristan ------------> STEAM ----------------> FORUM Folman ------------> STEAM ----------------> FORUM Nori ------------------> STEAM ---------------> FORUM Radziu -----------> STEAM -------------------> FORUM
 10. Wymagania: Ukończone 16 lat. Konto bez blokad VAC. Działający mikrofon oraz mutacja. Minimum 10 godzin na serwerze. Brak admina na innej sieci. Miesięczna składka (11.07 zł sms/6 zł przelew) Wzór:
 11. VIP na serwerze posiada: 105 HP Podwójny skok Modele postaci (!models) Kamizelka Brak obrażeń za upadek Informacja o wejściu na serwer Tag [VIP] w tabeli oraz na czacie tekstowym Zielony kolor pisania na czacie Lepszy stan skinów (!pattern) Możliwość włączenia stattrack (!stattrack aby włączyć) Wszystkie noże pod !knife Możliwość ustawienia nametagu broni (!nametag "nazwa") Dostęp do resetscore (!rs) + 5 hp za hs oraz + 2 hp za zwykłe zabójstwo (max 108 hp)
×