Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S3B!X

Server owner
 • Content Count

  36
 • Post ratio

  0.07
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas Online

  15h 59m 16s

3 Followers

About S3B!X

 • Rank
  Najlepszy Właściciel Najlepszego Discorda
 • Inne grupy
   TAXI MTA

Informacje Profilowe

 • Location
  Podkarpacie
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Serwer
  DISCORD

Kontakt

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. Jako że to początek serwera MTA i brakuje wszystkim frakcjom graczy dostajesz szansę Posiadasz Discord, wiek spoko, i słyszałem o Tobie również dobre opinie Powodzenia w nowej roli
 2. A oto link: https://discord.gg/V6GKjEZ
 3. Mapki ewidentnie jak nie do GO MODA Trzymajcie kilka moich propozycji [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] #edit @ Kropka. jako że grywam przeważnie tylko na GO MODach plugin [Hidden Content] jest równie dobry jak i PTB, oba mogą być wtedy gra toczy się do 16 wygranych rund przez drużynę tak jak w prawdziwym CS:GO
 4. Aby złożyć pochwalę na <policjanta>, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Tworząc nowy temat musisz go nazwać: Pochwała dla <nickpolicjanta> od <twójnick> Wzór: Twój nick: Nick policjanta: Opis sytuacji: Powód pochwały: [Ewentualne Dowody]:
 5. Aby złożyć pochwalę na <ratownika medycznego>, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Tworząc nowy temat musisz go nazwać: Pochwała dla <nickratownikamedycznego> od <twójnick> Wzór: Twój nick: Nick ratownika medycznego: Opis sytuacji: Powód pochwały: [Ewentualne Dowody]:
 6. Aby złożyć pochwalę na <pomocnika drogowego>, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Tworząc nowy temat musisz go nazwać: Pochwała dla <nickpomocnikadrogowego> od <twójnick> Wzór: Twój nick: Nick pomocnika drogowego: Opis sytuacji: Powód pochwały: [Ewentualne Dowody]:
 7. Aby złożyć skargę na <ratownika medycznego>, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Tworząc nowy temat musisz go nazwać: Skarga na <nickratownikamedycznego> od <twójnick> Wzór: Twój nick: Nick ratownika medycznego: Opis sytuacji: Powód skargi: [Ewentualne Dowody]:
 8. Aby złożyć skargę na <pomocnika drogowego>, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Tworząc nowy temat musisz go nazwać: Skarga na <nickpomocnikadrogowego> od <twójnick> Wzór: Twój nick: Nick pomocnika drogowego: Opis sytuacji: Powód skargi: [Ewentualne Dowody]:
 9. Aby złożyć skargę na <policjanta>, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Tworząc nowy temat musisz go nazwać: Skarga na <nickpolicjanta> od <twójnick> Wzór: Twój nick: Nick policjanta: Opis sytuacji: Powód skargi: [Ewentualne Dowody]:
 10. S3B!X

  Regulamin SAPD

  Regulamin I. Ogólne postanowienia 1. Każdy funkcjonariusz SAPD jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu 2. W przypadku nie przestrzegania regulaminu zostaną wyciągnięte konsekwencje 3. Funkcjonariusz w trakcie służby jak i po za nią powinien być wzorem do naśladowania przez innych graczy 4. Postępowaniem powinien budzić szacunek oraz zaufanie wśród graczy 5. Zabrania się zachowań egoistycznych, prowokacji, nie udzielania pomocy 6. Zabrania się umieszczania graczy do więzienia na czas powyżej 10 minut 7. Każdy mundurowy jest zobowiązany do czynnego uczestniczenia w życie SAPD oraz stawianie się na szkolenia, zebrania, itd. 8. W frakcji panuje hierarchia z wyszczególnionymi rangami: 1. Posterunkowy 2. Sierżant 3. Aspirant 4. Komisarz 5. Inspektor 6. Inspektor Generalny II. Obowiązki podczas służby 1. Funkcjonariusz jest zobowiązany nosić mundur 2. Podczas pełnienia służby należy podporządkować rozkazom przełożonych 3. Podczas pełnienia służby funkcjonariusz powinien znajdować się na TeamSpeaku (na kanale frakcyjnym) 4. Funkcjonariusz podczas służby powinien zachować wysoką kulturę osobistą 5. Podczas pełnienia służby należy odpowiadać na każde wezwanie oraz polecenie przełożonych III. Zakazy podczas służby 1. Zakazuje się nadużywanie swoich praw względem innych graczy 2. Obowiązuje kategoryczny zakaz ujawniania haseł do kanałów frakcji, forum, itp 3. Zabrania się używania kajdanek, paralizatora, broni, bez podstawy 4. Zabrania się używania pojazdów SAPD do celów prywatnych 5. Wszelkie spory należy załatwić po akcji z przełożonym 6. Zabrania się zachowań które hańbią honor policji IV. Kursy i szkolenia 1. Każdy funkcjonariusz ma obowiązek stawić się na szkolenia, kursy 2. Każdy funkcjonariusz musi usprawiedliwić swoją nieobecność na szkoleniach, kursach
 11. Kodeks Ruchu Drogowego I. Zasady ogólne 1. Każdy uczestnik ruchu jest zobowiązany do zachowania ostrożności 2. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani do stosować się do poleceń i sygnałów dawanych przez osobę kierującą ruchem 3. Polecenia i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem lub uprawnione do jego kontroli, mają pierwszeństwo przed sygnałami świetlnymi i znakami drogowymi. 4. Sygnały świetlne mają pierwszeństwo przed znakami drogowymi regulującymi pierwszeństwo przejazdu. 5. Znaki i sygnały drogowe wyrażają ostrzeżenia, zakazy, nakazy lub informacje. II. Ruch pojazdów 1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny. 2. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się nie wynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego 3. Każdy włączający się do ruchu jest zmuszony do ustąpienia pierwszeństwa każdemu kto znajduję się w ruchu 4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków w jakich ruch się odbywa oraz znaków drogowych 5. Prędkość dopuszczalna w terenie zabudowanym to 50 km/h ,w terenie nie zabudowanym 80 km/h, na autostradach prędkość nie ograniczona zapewniająca panowanie nad pojazdem 6. Kierujący pojazdem może zmienić kierunek jazdy lub zajmowany pas ruchu tylko z zachowaniem szczególnej ostrożności 7. Kierujący pojazdem jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu oraz zaprzestać sygnalizowania niezwłocznie po wykonaniu manewru 8. przy wymijaniu zachować bezpieczny odstęp od wymijanego pojazdu lub uczestnika ruchu 9. przy omijaniu zachować bezpieczny odstęp od omijanego pojazdu, uczestnika ruchu lub przeszkody 10. Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu zachować szczególną ostrożność, a zwłaszcza bezpieczny odstęp od wyprzedzanego pojazdu lub uczestnika ruchu 11. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu 12 .Zabrania się zatrzymania pojazdu: •Na przejściu dla pieszych. •W tunelu, na moście lub na wiadukcie. •Na pasie między jezdniami. 13 .Zabrania się postoju: •W miejscu utrudniającym wjazd lub wyjazd. •W miejscu utrudniającym dostęp do innego prawidłowo zaparkowanego pojazdu lub wyjazd tego pojazdu. •W strefie zamieszkania w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu.
 12. Opis Stopni Policyjnych W frakcji występują następujące stopnie policyjne: I. Posterunkowy (Tzw. Kadet) Ten stopień otrzymuje osoba która pomyślnie zdała testy policyjne i dostała się do policji. Posterunkowy na wyposażeniu ma pałkę policyjną oraz paralizator. Funkcjonariusz ten ma obowiązek korzystać z radiowozu akademii. II. Sierżant Ten stopień otrzymuje osoba która przepracowała 4 dni (może to wystąpić wcześniej, ale również później). Sierżant na wyposażeniu ma pałkę policyjną oraz paralizator. Funkcjonariusz ten może korzystać z podstawowego oznakowanego radiowozu policji. III. Aspirant Ten stopień otrzymuje osoba która przepracowała 14 dni (może to wystąpić wcześniej, ale również później). Aspirant na wyposażeniu ma pałkę policyjną, paralizator. Funkcjonariusz ten może korzystać z radiowozów patrolowych oraz radiowozów drogówki. IV. Komisarz Ten stopień otrzymuje osoba która przepracowała 21 dni (może to wystąpić wcześniej, ale również później). Komisarz na wyposażeniu ma pałkę policyjną, paralizator oraz broń długą. Funkcjonariusz ten może korzystać z każdego oznakowanego oraz nie oznakowanego radiowozu. V. Inspektor (V-lider frakcji) Ten stopień otrzymuje osoba która zostanie wybrana przez lidera frakcji. Inspektor na wyposażeniu ma pałkę policyjną, broń podręczną oraz broń długą. Funkcjonariusz ten może korzystać z każdego oznakowanego oraz nie oznakowane radiowozu. Osoba na tym stanowisku zajmuję się frakcją pod nieobecnością lidera. Szkoli kadetów oraz przeprowadza testy policyjne. VI. Inspektor Generalny (Lider frakcji) Osoba która zarządza całą jednostką. Decyduje o awansach, degradacjach. Przyjmuje oraz szkoli kadetów, przeprowadza testy policyjne.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.