Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shezo

User
 • Content Count

  197
 • Entries on Chatbox

  2,087
 • Post ratio

  0.27
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Czas Online

  7d 17h 34m 17s

Shezo last won the day on May 8

Shezo had the most liked content!

5 Followers

About Shezo

 • Rank
  Srebro III
 • Birthday July 14

Informacje Profilowe

 • Location
  PL
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jakub

Kontakt

 • GG
  67378197
 • Strona WWW
  csowicze.pl

Recent Profile Visitors

1,670 profile views
 1. Słabo.. na ślepo robie lepiej. 🤣
 2. Cóż to za agresja taka? Nie chcę nawet tego komentować "JEŻELI NIE WIESZ NIE UDZIELAJ SIĘ" XDDD "KIEDYŚ" XDDDDDDDD Znikoma aktywność w "Ankiety" i brak osoby do prowadzenia tego więc nie pisz, że nic nie wiem skoro wiem, że nic tam się nie działo a ówczesny Redaktor Naczelny jak i Administracja również byli za usunięciem tego.. tak powstała "Kartka z Kalendarza".... "JEŻELI MASZ CZAS TO POSZUKAJ W ARCHIWUM" ---> Do siebie to pisałeś? Hehe.
 3. "Kiedyś" .. masz na myśli rok 2016? xD Ankiety zostały usunięte z działu redakcji w związku z moją propozycją która została przyjęta. Nie wiem kiedy on się cieszył dużym zainteresowaniem bo przeglądając go wtedy nic się w nim nie działo..
 4. Cóż znam te twoje "negatywne" zachowanie ale mimo to jestem za tym "okresem próbnym"... +gt +wiek +składka -/+kultura
 5. TAK I NIE XD
 6. Do wakacji nie zostało długo czasu więc można poczekać i wtedy zrobić taki konkurs.. np. MISS/MISTER LATA.
 7. Jest i ON! Gwiazda DISCOPOLO XDD +++
 8. @ Ania. @ Kamil. Idealnie do siebie pasujecie, powodzenia tam. @ HaxIU A czy ja pisałem, że kazałem Ci go wyrzucić? Gościu nie mam słów do Ciebie.. Pisałem żebyś się nim zajął bo nic nie robi..
 9. <POŻEGNANIE!> Cóż i tak miałem zaplanowany ten temat a moja degradacja jeszcze przyśpieszyła to działanie więc nie ma co się ociągać: Nie wiem od czego tutaj zacząć więc przejdźmy do mojej degradacji.. oczywiście nie zgadzam się z moją degradacją w 100% jednak jako tako jest ona na miejscu. Może i nie byłem potulnym barankiem ale dzisiejsza sytuacja <sprzeczka z @ ferstel>była dla mnie komiczna i pewnie za to poszła degradacja ale i tak trzymam się tego zdania, że nie było w tym żadnej mojej winy a Ciebie dobrze również mógłbym hipokrytą (oczywiście, nie urażając Ciebie bo nic do Ciebie nie mam). Rozumiem, że nie masz za grosz humoru np. sytuacja ze wczoraj ale nie musisz obracać tego w nieprzyjemną konwersację, @ venom wczoraj dał taki fajny podsumowujący tamto zdarzenie cytat ale cóż już go zapomniałem Z góry przepraszam za moje zachowanie na początku fuzji jak i do teraz, takie akcje mogły być spowodowane moim aktualnym stanem zdrowotnym jak i po prosto ludzką głupotą. @ eXe. Widzimy się na serwerze MTA jak tylko wystartuje, będzie katowany DM @ Radziuu Szkoda, że FPS-Control nie wypalił, wkładałem w tamto forum mnóstwo czasu jak i chęci, wiązałem z tym duże nadzieje a wyszło jak wyszło. Od początku byłem negatywnie nastawionej do owej fuzji ale próbowałem jakoś wytrzymać te ciągłe spinki o nic ale zwyczajnie nie potrafię. Całkiem inne reguły, niby nowości a zero pozytywów.. @ Paulinka. Nie wiem jak z tym adminem, chcesz to go zabierz a jak nie to nie zabieraj. Od czasu do czasu mogę wpaść na serwerek aby zwyczajnie sobie pograć czy przy okazji pomóc w eliminacji odpadów na serwerze. @ HaxIU Czekam kiedy w końcu zdegradujesz Rulleza.. spamiłem na tym na grupie a nada zero odzewu. @ smerfii.Miałem przygotować tą gazetkę ale przez jedną osobę nawet nie mam chęci, żeby to zrobić więc powodzenia (może sama ją zrobisz). Nowy Plebiscyt masz na PW. @ RumcajsJumper Powodzenia w prowadzeniu sieci. Wiem, że ona nie padnie nawet jakby była mała ilość graczy bo już dawno stworzyłeś tą sieć i wkładasz w to całe serce. Oczywiście będą do czasu wpadał na forum w celu zajrzenia jakie nowości czy zmiany odbywane są na forum ale na ten moment nie mam czasu i chęci aby cokolwiek robić. Muszę zająć się innymi rzeczami niż bluzgać się w błocie.. P.S pi*******e SIĘ HEJTERZY.
 10. Nick: @ Shezo Z jakiej rangi rezygnujesz?: Redaktor oraz Typer Naczelny. Powód: Za duży by wypisywać.... administracja zna jeden z tych powodów.
 11. Był temat stworzony przez Haxia na temat rang za piwko, ośmieszasz się tylko... Sam zrezygnował z rangi bo była mu nie potrzebna, w sumie pewnie zrezygnował z niej bo takie osoby jak ty ciągle naśmiewały się z tego, że nic nie robi. Stworzył większa i lepszą moim zdaniem sięc niż Csowicze która prosperuje się znakomicie więc co ty za farmazony wymyślasz.. I czym się cieszysz? Przecież to jest wiadome gdy czyta się już to pożegnanie.. Jakoś Escape nie upadło a to on je poprowadził na początku i zajmował się tym, z takim twoim podejściem to tamta sieć też szybko padnie. Tylko tam się zachowuj a nie na prawo i lewo będziesz walił obelgami Nara, nie pozdrawiam.
 12. Twój nick: @ Rudolf^^ Powód nieobecności: Problemy zdrowotne. Czas twojej nieobecności: nieokreślony. Prosił mnie Rudy o napisanie.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.