Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Kacp3rrro

User

1 Follower

About Kacp3rrro

 • Rank
  lack

Informacje Profilowe

 • Location
  Lubuskie
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Szkoda, że wczoraj tego nie udowodniłeś. Obrażałeś każdego kto tylko Cię zabił, a jak już Ty kogoś zabiłeś to krzyczałeś do mikrofonu teksty w stylu "leżeć szmato" itp. itd. Jak na moje oko jesteś zbyt toksyczny, gdy tylko zaczniesz przegrywać. Jak będzie wyglądał Twój rage mając uprawnienia admina? Kicki? Banicje? O bym nie musiał się przekonywać na własnej skórze. Jednakże z czasem się uspokoiłeś lecz nadal byłeś skłonny obrażać. Dałbym szansę jednak bym bacznie go obserwował. Za próbnym.
 2. -Bez przypału wchodzisz na serwer odpalony (Aim, SpinBot, AutoBH.... (gdybyście mieli poprawnie nagrywające HLTV to bym już kilka dni temu go zgłosił, lecz po uzyskaniu linku do HLTV okazało się, że nie nagrywa ono wszystkich map)) -Nie potrafisz podać linku do GT, co z tego, że masz te 23h -Brak znajomości amxx -Brak steam (bynajmniej ja go nie widziałem na steamie) Coś nie widzę tych 7/8h dziennie. Stanowczo na nie
 3. Nazwa Serwera: COD 501 IP Serwera: 46.29.21.219:27250 Ilość slotów: 18 Serwer Posiada FastDL: Tak Forum
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.