Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Arczi420

User

About Arczi420

 • Rank
  Srebro I

Informacje Profilowe

 • Location
  Many
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ok sorka już ogarnąłem to. Dlatego napisałem że mogę iść do sprawdzenia na okres próbny. Dużo osób mi nie wierzy no to ja udowodnię to.
 2. Twój nick: Arczi420 Ile masz lat: 15 Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6 Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin: Ostatnio gram dosyć często na serwerze (co mogą potwierdzić inni admini i gracze) i widzę dużo osób używających tzw. wspomagaczy typu "AIM" lub innych. Admini są coraz częściej ale i tak nie dają czasami radę wbić na serwer i cheat'erzy grają. Dużo osób się skarży że cheat'erzy psują im ranking i nie dają im grać bo cały czas dostają HEAD SHOTY. Chciałbym pomóc utrzymywać serwer w "jak najlepszym stanie". Dlaczego ty? : Tak jak wyżej piszę ostatnio na serwerze gram bardzo często i już na kilku serwerach byłem adminem. Gram w cs'a od około 5 lat i znam się trochę na nim :D. Posiadasz działający mikrofon [TAK/NIE]: TAK Miesięczna składka 11.07 SMS/przelew/PSC/paypal [TAK/NIE]: TAK Kontakt (GG / Steam): GG:49436525 Platforma(s/ns): NS ale w wakacje jak się dorobię to mam nadzieję ,że kupię. Link do GameTracker:http://www.gametracker.com/player/Arczi420/80.72.45.125:27015/ Od siebie: Wiadomo na forum brakuje mi 1h ale proszę uwzględnić także inne argumenty potwierdzające to ,że się nadaje na administratora. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować możecie mnie przyjąć na okres próbny. Dziękuję.
 3. Jestem na NIE: +wiek -GT -Podanie napisane byle jak. - Nie spełniasz wszystkich wymagań.
 4. Witam ! Przed dodaniem nowych klas kupiłem 4 premki na 2 tygodnie. Te Premki to : - Krasnolud --> nie została - assasin ---> została -Tajniak --> została - Invisible ---> została. Właśnie nwm co teraz zrobić . Mam tylko 3 klasy a tej 1 nie mam :/. Smsa usunąłem i nwm jak to udowodnić. Da się jakoś to naprawić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Arczi420.
 5. Chodzi o to ze mam bana na 19 godz i 40 min za powód "AB" .
 6. Dobra na nicku moge wbić ale pisze że mam tego bana. Dobra ja za 1 h wracam i prosilbym o UB.
 7. Dziękuje. ej ale nie moge na tym nicku wbić. I mam na 20 godzin i cos minut bana.... Jak na innym nicku wbijam
 8. Twój nick: Arczi420 Nick oskarżonego: (Ogólnie Vixa i damianek) IP/SID oskarżonego: Nie znam Godzina i data zdarzenia: 2016-06-29 ok. 15:30 Mapa: Dust2_long Screeny/demo: Opis sytuacji: Witam otóż grałem na serwerze jak od 3 dni i nagle zostałem wyrzucony przez admina Vixa AWPierdol czy jakoś tak i potem wchodze i tak z 3 razy mnie wywalili. Potem wbijam i nagle ban na 5 min. za "AB" .... Co to ma być? Wykupiłem premium i nagle na serwer nie moge wejść... pisze tak : Nie możesz wejść na serwer. I co mam teraz zrobić? Sprawdzcie nawet IP się zgadza że to moje konto a ktoś po prostu sobie wykupił hasło na niego lub coś w tym stylu. Proszę pomóc albo o zwrot pięniędzy za 3 klasy na 2 tyg. Dziękuje .
 9. Twój nick: Arczi420 Ile masz lat: 15 Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6 Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin: Grając ostatnio całymi dniami na serwerze widzę ,że rzadko kiedy Administracja wchodzi na serwer. Przez to dużo osób zaczyna grać lub nawet gra już na wspomagaczach typu "aim" i inne. Dlaczego ty? : Tak jak wyżej napisałem gram całymi dniami od 9:00 do ok. 24:00 oczywiście nie wliczam 20 minutowych przerw co czasami robię.Dużo osób mnie zna i może potwierdzić ,że długo gram. Posiadasz działający mikrofon [TAK/NIE]: TAK Miesięczna składka 11.07 SMS/przelew/PSC/paypal [TAK/NIE]: TAK Kontakt (GG / Steam): GG:49436525 Platforma(s/ns): NS ale w wakacje jak dorobię to raczej kupie. Link do GameTracker: Nie posiadam tam konta ,bo mi nie potrzebne.
 10. Twój nick: Arczi420 Ile masz lat: 15 Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6 Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin: Chciałbym pomóc wprowadzać porządek na serwerze. Dlaczego ty? : Ponieważ gram często (ale od przedwczoraj) i widzę dużo cheat'erów i chce oczyścić serwer z nich Posiadasz działający mikrofon [TAK/NIE]: Tak Miesięczna składka 11.07 SMS/przelew/PSC/paypal [TAK/NIE]: Raczej TAK Kontakt (GG / Steam): GG:49436525 Platforma(s/ns): NS ale w wakacje zarobie kilka groszy to kupie :D. Game Tracker : Bez sensu podawać ponieważ ja narazie przegrałem na serwerze z 15h może. Od siebie: Proszę nie uważać że konto zostało stworzone na podanie. Jak wyżej pisałem gram od przedwczoraj. Dziś za to cały dzień grałem i widziałem mnóstwo cheat'erów i ludzi z różnymi wspomagaczami. Dlatego chcę pomóc administracji opiekować się tym serwerem :D.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.