Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  21
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Splash

Użytkownik

O Splash

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Bełchatów
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  58592364
 1. Na Tak: -Ogarnia -Spoko koleś -Można pogadać
 2. Haha Pewnie Bana Dostałeś Za RC a nie musi być ostrzeżenie. Beka z Typa "Jestem w Zombie no to RELOGŁEM żeby już być w końcu w ct i bylem." Beka z Typa
 3. Na Nie: -Nie umiesz robić reklam wstawiasz reklamy BEZBEZ.. -Ortografia.. -Reklam jak i hakerów nie ma.. -Nakłamane w podaniu..
 4. Splash

  BEZBEZ

  Na Tak: -Ogarnia -Przyjmuje do teamu -Można pogadać -Dobra morda
 5. Nie myle jakoś kilkanaście osób nauczyło się dzięki temu filmikowi robić darka..
 6. Hah 2/3 razy tylko wysłałem. A dark ma być tylko po to żeby się nauczył ktoś a nie od razu jakieś bardzo cienkie..
 7. Na Tak: -Dużo online -Nowych przyjmuje do grupy -Można pogadać -Dobra morda
 8. Na Tak: -Przydasz się. -Często jesteś na serwerze. -Reklamy.
 9. Splash

  Podanko

  Na Nie! -Nie chce ci się robić reklam a Admina to chciałbyś mieć.. -Brak reklam.. -Jest już wystarczająco Adminów Ja i Rdzio jesteśmy online prawie cały czas..
 10. Nie pisz w swoim podaniu! Zapominałem wyłączać goda ale to tylko 2/3 razy było :) Tak powiedziałeś.. Nawet Noun potwierdzi.
 11. Na Nie: -Gdy wszedłem na serwer od razu powiedziałeś że na twoim podaniu mogę zostawić pozytywny komentarz. -Często gdy jesteś w TT to afczysz. -Konto pod podanie.
 12. Nie bawiłem się, zabierałeś bloki CT, no właśnie robiłeś tron a po co ?, Tak jak napisałem dałem ci kicka po to żebyś się ogarnął ale widać jesteś nieogarnięty.
 13. Nick oskarżonego/ych: <^BlacKBLooDy^> Mapa: bb_mhmowe_drewno Dzień, Godzina: 19.04.2016 ~17:15 Runda: 2/3 Opis sytuacji: Oskarżony kradł bloki CT i bawił się nimi na respie układając jakiś tor przeszkód po czym ja wywalałem te bloki w ziemie i powiedziałem żeby przestał po czym on mnie wywalił w ziemie wtedy dałem mu kicka gdy wrócił dał mi bana na 5 minut.
 14. 1. Klany: -Max 10 osób w klanie -Więcej expa i euro za zabicie/śmierć 2. Misje: -Zabicie 50 CT > Exp 1000 Euro 1000 -Zabicie 50 ZOMBIE (TT) > Exp 800 Euro 800 -Bądź Pierwszy w Tabeli pod koniec rundy 3. Vip: -Kolorowanie Kamp (Oczywiście tylko w CT) -Śmierć w Zombie (TT) 8 Exp 6 Euro -Możliwość lekko szybszego przeładowania -Zmniejszony exp do wbicia -Zmniejszony lvl do broni (NP. AK-47 Jest na 60 No To Vip By Miał Na 58) 4. Inne pomysły: -Top10 Gangów -/admins żeby zobaczyć czy są jacyś Admini
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin