Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 04/14/19 uwzględniając wszystkie miejsca

1. Elkorsario

Niecodzienna Ustawka

7 pseudokibiców z Sosnowca oraz 4 z Gdańska trafiło do szpitala, po tym, jak na zorganizowanej nielegalnej ustawce pseudokibiców, zostali zaatakowani przez stado dzików. Mężczyźni mają rany kłute oraz stłuczenia. Usłyszeli już zarzuty. Niecodzienny przebieg miała ustawka zorganizowana w sobotnie popołudnie przez pseudokibiców z Sosnowca i Gdańska. Na leśnej polanie w miejscowości Nowe Tokary (woj. pomorskie) grupa pseudokibiców w czasie tzw. ustawki została zaatakowana przez stado dzików. Z grupy liczącej około 50 uczestników 11 zostało rannych. Mężczyźni mają głównie rany kłute poniżej pasa spowodowane kłami dzików, a także stłuczenia po uderzeniach. Po wstępnych przesłuchaniach uczestników ustawki ustalono, że do ataku stada dzików doszło w momencie, kiedy dwie grupy przeciwnych drużyn starły się. Wtedy to prawdopodobnie, przestraszone krzykami kibiców zwierzęta, rzucily się na mężczyzn, rozganiając ich po okolicznym lesie, jednocześnie atakując i zadając ciosy kłami. Zarzuty udziału w zbiegowisku usłyszeli pseudokibice, którzy zorganizowali tak zwaną ustawkę w Nowych Tokarach. Jeden z nich dodatkowo usłyszał dwa zarzuty: czynnej napaści na lochę z warchlakami i poruszania się rowerem bez zezwoleń — mówi mł. asp. Piotr Korzonek w rozmowie z dziennikarzami Śledczy24 i dodaje, że chodzi o kartę rowerową, która jest wymagana do poruszania się rowerem Vigry. Sprawę przejęła prokuratura w Gdyni." Źródło: https://www.facebook.com/swiatkibicow/
    1 punkt
  2. Do niecodziennej, a wręcz niewiarygodnej sytuacji doszło w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Kołobrzegu. Jedna z klientek załatwiła się do kartonu z cukierkami. W miniony wtorek policjanci zostali wezwani przez ochronę na interwencję do sklepu przy ulicy Tarnowskiej. Szybko okazało się jednak, że nie chodzi o typową kradzież sklepową. Funkcjonariusze zastali bowiem na miejscu pudełko cukierków z kałem w środku i sprawczynię tego "śmierdzącego zamieszania", którą okazała się obywatelka Niemiec. Starsza kobieta, w wieku około 80 lat, nie rozmawiała po polsku, więc kontakt był bardzo utrudniony. Ostatecznie udało się z nią porozumieć. Niemka przyznała się do winy, posprzątała po sobie i zapłaciła za zniszczony towar, którego wartość oszacowano na 450 zł.
    1 punkt
  3. miglanc2526

Witam :)

Witam Wszystkich Na imię mam Łukasz, posiadam 33 wiosenki, jestem ze Świętochłowic (woj. Śląskie) W cs-a 1.6 mam przegrane kilka godzinek, raptem 785 Za to w cs-go zaledwie 269. Na wasz serwer [DD2] trafiłem całkiem przypadkiem, choć nie powiem przypadł mi do gustu Więc w miarę czasu wolnego, chciałbym wolne chwilę na owym serwerze spędzić wspólnie z Wami. Pozdrawiam M.I.G.L.A.N.C

A pochwalę się...

Dawno nic nie wstawiałem. Dużo obowiązków związanych również z pisaniem zabiera mi dużo czasu i blokuje pomysły, które mógłbym wstawiać naszej kochanej społeczności Csowiczów. Żeby chociaż w małym procencie zaspokoić wasze potrzeby wrzucam krótkie podsumowanie jak i zapowiedź meczu mojej lokalnej drużyny. Metal odprawiony z kwitkiem. Pora na Soborzyce! W ubiegłą sobotę nasz zespół w końcu zagrał na miarę oczekiwań jak i własnego potencjału. Po nieudanych meczach w Niegowej i Dąbrowie Zielonej oraz domowej porażce z Orkanem przyszedł czas zmierzyć się z ostatnią drużyną tabeli - Metalem Rzeki Wielkie. Zgodnie z oczekiwaniami nasz zespól udowodnił, że mimo problemów na początku rundy nie zapomniał jak się wygrywa. W końcu mogliśmy oglądać ofensywnie grający zespół, walczący i cieszący się z wygranej! Swoje show zrobił w tym meczu Radosław Karasiński, który bez dwóch zdań został zawodnikiem meczu. Nasz skrzydłowy do świetnej dyspozycji w tym meczu dołożył jeszcze 4 trafienia. Przebudził się też Bartosz Hacaś oraz Damian Woźniak. Swojego debiutanckiego gola zdobył Mateusz Krakowian. Przed samym meczem wszyscy byli pełni obaw. Jak zespól zareaguje po niespodziewanej porażce w Dąbrowie Zielonej. Trener Minkina desygnował do gry najmocniejszy na ten moment skład i po meczu mógł śmiało powiedzieć, że nie żałuje swojej decyzji. Kamieniczanie już w 11. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Radka Karasińskiego. Wszystko zaczęło się po myśli naszego zespołu. Szybko objęte prowadzenie pozwoliło kontrolować naszej drużynie przebieg gry. Niestety dziesięć minut po zdobyciu pierwszej bramki goście wyrównali po rzucie rożnym, który sami sobie sprokurowaliśmy. Bramka dająca remis Metalowi tylko zmotywowała Kamieniczan do pokazania swoich umiejętności. W 31. oraz 32. minucie szybkie dwa ciosy wyprowadzili Bartosz Hacaś oraz Radosław Karasiński. Na tablicy wyników widniało już dwu bramkowe prowadzenie a w szeregach naszych rywali widać było zniechęcenie i ulatniającą się wole walki. Na przerwę schodziliśmy z wysoko uniesionymi głowami i nikomu przez myśl nie przeszedł czarny scenariusz na drugą połowę. Druga połowa z początku wyglądała identycznie jak pierwsza. Wyrównana gra z lekką przewagą naszej drużyny. W 60. minucie trzecie trafienie w tym meczu zaliczył Radosław Karasiński tym samym kompletując hattricka. Jak się okazało minutę później "Karaś" nie poprzestał na trzech bramkach i w 61. minucie zdobył piątą bramkę dla zespołu, która była czwartym trafieniem jego autorstwa. Cztery minuty później prowadzenie na 6:1 podwyższył Damian Woźniak a na kwadrans przed końcowym gwizdkiem swój debiut w tym sezonie zaliczył Mateusz Krakowian, który kilka minut później wpisał się na listę strzelców ustalając tym samym wynik spotkania. Trzeba dopowiedzieć, że taki wynik to najmniejszy wymiar kary dla gości. Gdyby nasz zespół wykazał się lepszą skutecznością i miał więcej szczęścia na tablicy wyników mogłaby widnieć dwucyfrowa wartość. Najważniejsze jednak, że trzy bardzo ważne punkty zostały w Kamienicy Polskiej. Nasz zespół utrzymał trzecie miejsce w tabeli jednak strata do prowadzącej dwójki jest ogromna i ciężko będzie ją odrobić. Nas cieszy fakt iż po niemrawym początku rundy wiosennej nasza drużyna rozkręca się z meczu na mecz. To dobry zwiastun przed sobotnim meczem w Soborzycach. Nasz najbliższy rywal - Start Soborzyce w końcowej fazie rundy jesiennej złapał wiatr w żagle i szybko awansował na czołowe lokaty w tabeli. Aktualnie Start plasuje się na czwartej pozycji, pierwszeństwa ustępuje tylko Unii Rędziny, Czarnym Starcza oraz naszej drużynie. Kamieniczanie zajmują trzecią pozycję ponieważ ich bilans bramkowy jak i wynik bezpośredniego starcia z Soborzycami jest lepszy. Jesienią nasza drużyna pokonała na Magazynowej Start Soborzyce 9:2. Bramki w tamtym meczu zdobywali: Bartosz Hacaś, Marcel Dobosz (Po trzy trafienia), Marcel Dobosz (Dwa trafienia) oraz Piotr Krzemiński. Od tego meczu Start zaliczył spory progres jednak wiosną również nie spisują się na miarę możliwości. W pierwszym wiosennym meczu Start zremisował 1:1 z liderem A-klasy Unią Rędziny. Kolejne dwie kolejki to porażki z Pilicą Koniecpol 0:1 oraz 0:5 z Czarnymi Starcza. W ubiegły tydzień Start odniósł pierwsze wiosenne zwycięstwo wygrywając 3:1 w Złotym Potoku. Jednego możemy być pewni. W najbliższą Sobotę w Soborzycach może zdarzyć się wszystko. Liczymy na świetny mecz i trzy punkty po stronie Kamieniczan. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.
    1 punkt
  7. ferstel

Głosowanie na AWP #2

Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
    1 punkt
  8. Elkorsario

#79 P&O Elkorsario

@ Sysia ;* P] Co słychać? [O] Stare ku*wy nie chcą zdychać. [P] Jak to się stało że u nas jesteś? [O] Nudziło mi się. [P] Twój ulubiony kolor? [O] Czerwony. [P] Gdzie chciałbyś pojechać? [O] Na wakacje. [P] Jest jakieś danie, które uwielbiasz? [O] Pad Thai. [P] Gdzie pracujesz? [O]W firmie Robinson. [P] Gdzie mieszkasz? [O] W domu. [P] Numer buta? [O] 44. [P] Jak masz na drugie imię? [O] Marian. [P] Co najgłupszego zrobiłeś będąc dzieciakiem? [O] Wsadziłem widelec do gniazdka. [P] Jakiego warzywa nienawidzisz? [O] Lubię wszystkie warzywa. [P] Jakiej muzyki słuchasz? [O] Drum and Bass [P] Opowiesz jakiś kawał? [O] Nie. [P] Czym się interesujesz? [O] Technologią. [P] Jaką porę roku lubisz najbardziej? [O] Wiosne. @ Ania. [P] Czy masz realistyczną dziewczynę ? [O] Tak, nawet trzy. [P] Co sądzisz o realistycznych znajomościach ? [O] Realistyczne znajomości to zło. [P] To co sądzisz o nierealistycznych znajomościach ? [O] Są ok. [P] Lubisz to słowo "realistyczne" ? [O] Bardzo. [P] Żyjesz realistycznie czy głównie wirtualnie ? [O] Zależy jak leży. [P] Jak węża boli ogon to boli go cały wąż ? [O] Nie, tylko pysk. [P] Jak przekreślić X ? [O] W poziomie. [P] Jak trafiłeś na csowiecze ? [O] Ciemne interesy z @ RumcajsJumper [P] Czujesz się lepiej ? [O] Nie. [P] Krecik stuk puk ? czy puk stuk ? [O] Zdecydowanie stuk puk. @ esej [P] Jak to jest z tym wszystkich ale tak realistycznie? [O] No realistycznie. [P] Ile jest dziewic na Wyspach Dziewiczych? [O] Wszystkie. [P] Czy można płakać pod wodą? [O] Woda to łzy. [P] Jeśli miłość jest ślepa, to dlaczego erotyczna bielizna jest tak popularna? [O] Bo lubisz się w nią przebierać? [P] Jeśli erotyczna bielizna jest tak popularna to czemu nie zakładasz jej na nasze spotkania? [O] Bo Ty ją zakładasz. [P] Jak nazywa się przerwę na kawę w firmie produkującej herbatę? [O] Coffe time. [P] Czy jeśli jeden pływak synchroniczny utonie, to czy reszta musi zrobić to samo? [O] Koniecznie. [P] Skoro Barbie jest tak popularna, dlaczego trzeba jej kupować przyjaciół? [O] Bo jest blondynką. [P] Czy krematoria oferują zniżkę ofiarom pożarów? [O] Płaci się 200% [P] Rybka Nemo to taka kolorowa podwodna papuga? [O] Nie, Rybka Nemo to podwodna sarna. [P] Dlaczego wierzymy na słowo, gdy ktoś mówi, że we Wszechświecie są tryliony gwiazd, a kiedy mówi, że coś jest świeżo pomalowane, musimy to sprawdzić palcem? [O] Zapytaj ojca. [P] Dlaczego ludzie wchodzą na szczyt wieżowca, po czym płacą za oglądanie przez lornetkę ludzi na ziemi? [O] Czują się wielcy. [P] Dlaczego Goofy chodzi na dwóch łapach i mówi, a Pluto nie? [O] Bo pluto jak był mały brał dożylnie pluton. [P] Dlaczego ginekolog odwraca się lub wychodzi, kiedy się rozbierasz, skoro i tak będzie cię zaraz widział nago? [O] Dobra mina do złej gry. [P] Jak wyjaśnisz co to jest Stulejka 10 letniemu dziecku? [O] Powiem patrz na @ FooL Hack [P] Dlaczego psy się denerwują, gdy dmucha im się po pysku, a podczas jazdy samochodem same trzymają łeb za oknem? [O] Bo jebie Ci z ust. [P] Czemu Rumcajs stosuje cenzure chatboxową, też popierasz #StopCSacta? [O] Rumcajs jest niepoprawny politycznie i skrajnie lewicowy. Tka, popieram i jestem założycielem tej akcji. [P] Kogo jest wina jak w kościele wszyscy mówią "twoja wina" patrząc się we wszystkie strony świata? [O] Księdza pedofila. [P] Jak św. Mikołaj mieści się w kominie? [O] Stosuje odsysanie tłuczu. [P] Kim z zawodu jest Martwa Linkiewicz? [O] Amatorką czarnych napletków. [P] Jak stałeś się syrenką skoro masz taki duży ogon? [O] Nie wnikaj. [P] Odebrałeś kiedyś telefon i nagle słyszysz ze słuchawki : Śpisz? [O] Co drugi dzień [P] Kto to Pakalacz? [O] Rumcajs. [P] Panierka to taka zbroja miękkiego kurczaka? [O] Zarost. [P] Imigranci z Afryki jadą do Europy by zrobić takie same państwo jak te z którego uciekli? [O] Gorsze. [P] Grupa społeczna z najmniejszym IQ? [O] Antifa. [P] Pikachu to taki Ketchupu tylko że martwy? [O] TAG [P] Owoce to takie europejskie warzywa? [O] Niet. [P] Gdzie leży Polska? [O] W Polsce. [P] Czy 30 pytanie zawsze musi być ostatnie? [O] Ni ch**a. @ Mategros [P] Jak masz na imię? [O] Zapytaj siostry. [P] Co Cię skłoniło do Csowiczow? [O] Obiecane zniżki na narkotyki.