Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/08/2019 in all areas

 1. 5 points
  eXe.

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  Najlepszy właściciel: @ RumcajsJumper Najlepszy moderator: @ eXe. Najlepszy ubteam: @ Rambooo Najlepszy właściciel serwera: @ xcreative Najlepszy opiekun serwera: @ esej Najlepszy admin serwera: @ Sysia ;* & @ Marshalek(po tyle samo głosów) Najsurowszy admin serwera: @[Urlop] Pietrek& @ deLLowsky<3(po tyle samo głosów) Najlepszy redaktor: @ KamiLeK Najlepszy grafik: @ eXe. ------------------------------- Najbardziej uzależniony/a od Serwera: @ Kostar & @ Sysia ;*(po tyle samo głosów) Najbardziej uzależniony/a od Forum: @ eXe. Zaskakująca osoba (pozytywnie): @ ShadoOw Zaskakująca osoba (negatywnie): @ FarFejs Najbardziej zaangażowana osoba: @ RumcajsJumper Najbardziej denerwująca osoba: @ FarFejs Najzabawniejszy użytkownik: @ Lexy Najbardziej lubiana osoba: @ Ania. Najładniejsza dziewczyna: @ Sysia ;* Najmniej doceniona osoba: @ ShadoOw Najpomocniejsza osoba: @ RumcajsJumper Największy podrywacz: @ eXe. Największa fajtłapa: @ ShadoOw Największy płaczek: @ BuziX Największy spamer: @ eXe.
 2. 1 point
  drenn

  #107 Pytanie na dziś

  ♦ Dostaniesz 300 tys. za strzał przyjacielowi w kolano. Podejmiesz się tego?♦
 3. 1 point
  Elkorsario

  POMOCY! WAŻNE

  done
 4. 1 point
  Ania.

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  Miło Miło
 5. 1 point
  TeAdIum

  POMOCY! WAŻNE

  :D
 6. 1 point
  Lexy

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  Nie wiem czy ta wygrana w moim przypadku jest miła, czy nie miła Ale dzięki
 7. 1 point
  deLLowsky<3

  POMOCY! WAŻNE

  Zrobione
 8. 1 point
  RulleZ

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  Gratulacje dla zwyciężonych
 9. 1 point
  ferstel

  POMOCY! WAŻNE

  Gotowe
 10. 1 point
  Aż taki surowy jestem
 11. 1 point
  ShadoOw

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  Gicior!
 12. 1 point
  Rambooo

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  Bardzo się cieszę, że wybraliście mnie, dziękuje za wszystkie nominacje do kategorii. Kocham Was! ❤️
 13. 1 point
  Kamil.

  [Wyniki] 1# Plebiscyt - Styczeń 2019

  W końcu w coś wygrałem
 14. 1 point
  deLLowsky<3

  XXXANTECION aimbot

  Gracz już zbanowany temat do zamknięcia.
 15. 1 point
 16. 1 point
  ferstel

  Skarga UBT

  Wymagasz tak jak napisałeś w tym temacie aby UBT sprawdziło każdego na tej mapie a troszkę by to zajęło. A @ Vapi00przedstawił jaki problem jest, że gościu ma wywalone w admina i to pownieneś właśnie ty sprawdzić czy to jest prawdą że admin Twojego serwera nie wywiązuje się z obowiązków jakie ma nadane. Wymagasz troszkę za dużo aby sprawdzać wszystkich graczy jeżeli poprzedni temat ze skargą był kierowany tylko w kierunku admina. Temat zamykam a skarga niesłuszna.
 17. 1 point
 18. 1 point
  Kostar

  Skiny

  Nawet niezauważyłem, że zostały dodane nowe skiny A co do pobierania, to nie pamiętam ostatnio takiego przypadku, żeby coś Mi się długo pobierało
 19. 1 point
  Sysia ;*

  #74 P&O eXe.

  [P] Dlaczego podrywasz wszystkie dziewczyny na forum? [P] Jaki jest Twój ulubiony kolor? [P] Dlaczego ciągle jeździsz do McDonalda? [P] Zapodasz jakąś nutkę z klasycznego rapu? [P] Dlaczego nie masz swojej dziewczyny? [P] Umiesz tańczyć kankana? [P] Jakie jest najładniejsze imię żeńskie? [P] A jakie męskie? [P] Jakiego koloru jest czerwona pomarańcza? [P] Byłeś kiedyś na koncercie? [P] Co sądzisz o talencie sióstr Godlewskich? [P] Oglądasz "Lombard - życie pod zastaw"? [P] Co sądzisz o obecnej administracji forum? [P] Liczysz na jakiś awans w przyszłości? [P] Miałeś kiedyś PeleMele? [P] Zbierałeś karteczki? [P] A pamiętasz skoczki z Cheetosów? [P] Kiedyś było jakoś fajniej, co nie? [P] Czemu nikt nie chce zadawać Ci pytań w P&O? [P] Czemu Ankaa tak rzadko wchodzi na forum? [P] Co zawsze spada, ale nigdy się nie wznosi? [P] Jaka jest Twoja ulubiona pora roku? [P] Czemu nie pracujesz w zawodzie? [P] Co robisz, gdy nie siedzisz przy komputerze ani na telefonie? [P] Wolisz komedie czy horrory? [P] Dlaczego używasz telefonu w wannie? [P] Jaki miałeś najbardziej dziwny sen? [P] Jakie jest Twoje marzenie? [P] Boisz się burzy? [P] Wierzysz w duchy? [P] Na czym ostatnio byłeś w kinie? [P] Pijesz piwo? [P] Robiłeś kiedyś ciasto? [P] Owoc, którego nie lubisz? [P] Słuchasz trapu? [P] Ile ważysz? [P] A lubisz mnie? [P] Kiedy chciałbyś założyć rodzinę? xd
 20. 1 point
  Zmiany wprowadzone w dniu 07.02.2019 Rozpiska uprawnień oraz cennik grup premium https://csowicze.pl/premium Dodanie na forum grup: Sponsor oraz Przyjaciel forum Poprawa ograniczeń grup od użytkownika aż do moderatora Dodanie czarnej listy do działów reklamowych ( CS 1.6, CS:GO, CS Source) Zmiana w panelu bocznym, zamiast TOP donatorów są ostatnie darowizny Zmiana ikonk font awesome w tabeli serwerów do :
 21. 1 point
 22. 0 points
  chwila chwila ci chodzi o to że mam skina? to jest SS zrobiony przez admina mam pokazać że mam skiny? umiem je wgrywać głupi nie jestem a bana dostałem bo niby mam aima serio?
 23. 0 points
  xcreative

  Skarga UBT

  Twój nick: xcreative Nick osoby na którą składasz skargę: @ Vapi00 Powód skargi: Dowody: Świadkowie: - - - Tak się palisz do skarg a jak przychodzi co do czego to ciotujesz? Zamiast sprawę wyjaśnić to pajaca struga. Jak Ci się nie chce robić w dziale to rezygnacje złóż. @ fersteldo niektórych nie wystarczy spokojnie, to niezłe ostrzeżenie. To twoja jedyna reakcja? @ xcreativePoczekam aż wypowie się Vapi, bo to na niego jest skarga. @ przeciez on sie tu nie wypowie xd
 24. 0 points
  ZYX.

  Skiny

  Według mojego stopera, czas pobierania wszystkich modeli nie powinien być dłuższy niż minuta. Może po prostu dostali dobrą lekcję od tych lepszych graczy i po prostu wyszli, żeby wejść pózniej.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.