Skocz do zawartości


Serdecznie witamy na

Sieć Serwerów Counter-Strike CSowicze.pl | Forum cs

, jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do społeczności CSowicze.pl poprzez rejestrację, a następnie zalogowanie się!
  • Bierz aktywny udział w rozwoju forum
  • Załóż profil i zyskaj nowych przyjaciół
  • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
  • Zdobywaj nowe doświadczenia
  • Uczestnicz w konkursach sieciowych i zgarniaj nagrody!


Działalność strony nie będzie już wznawiana. Z tej racji chcielibyśmy Was zaprosić na przyjazne dla nas forum: CS-Escape.pl

Forum z całą zawartością zapewne zostanie z czasem sprzedane, po więcej informacji zapraszam do kontaktu [Kliknij by się skontaktować]
Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

  • Wysłano: 10 sty 2015 14:30
  • Uaktualniono: 10 sty 2015 14:30
  • Rozmiar pliku: 1007,24 KB
  • Wyświetleń: 1417
  • Pobrań: 51

Pobierz MoonSkin Pro Dark Skin

- - - - -Screen

Kompatybilne z : 

 
-Custom Sidebar Blocks 
-IP.Blog 
-IP.Downloads 
-IP.Shoutbox 
-IP.Nexus 
-IP.Gallery 
-Inne.. 
 
Mój drugi autorski skin, tworzony od zera. Z racji braku inspiracji zacząłem eksperymentować z przeźroczystością tabel. Bardzo mi to przypadło do gustu, po czym zrobiłem tak większość forum.Zmieniłem również całą czcionkę. Przy okazji poznałem właściwości box-shadow, które również użyłem w szablonie. Styl jest na tyle uniwersalny, z racji takiej, że po zmianie tła na inny tematycznie, jest w stanie przystosować się do niej, chociaż może potrzebować małej edycji. 
 
Nie chciałem zostawić zwykłego loga. Zastosowane w w/w skinie po najechaniu na niego kursorem płynnie się obraca, a następnie wraca do swojego pierwotnego stanu. Dodatkowo dodałem do tego przeźroczystość, która również z czasem zmienia się. Wygląda to bardzo efektywnie. 
Menu w którym zastosowane są zmiany tła w krótkim okresie czasu, podczas przejścia na daną zakładkę. Dodatkowo zastosowane cień tekstu oraz przeźroczystość. W pasku umieściłem skrót do wyszukiwarki. 
 
W profilu użyłem przeźroczystego maintitle z poświatą w okół, boczne menu ( Friends, Topics, Posts [..] ) zmieniłem jedynie kolorem oraz usunąłem animację. Zedytowałem również okienko z aktualizacją statusu, aby bardziej upodabniało się do reszty skina. 
 
Przeźroczyste tło wraz z podświetlonym maintitle. Dodatkowo poświata w okół avataru. 
 
Zmieniłem całkowicie widok panelu użytkownika. Skasowałem tło oraz dodałem cień. 
Dobitna zmiana cytatów. Dodatkowo po najechaniu kursorem płynnie rozświetla się. 
Mój ulubiony fragment. Po dłuższej pracy otrzymałem taki efekt. Dodane podświetlenie w okół przeźroczystego maintitle oraz avatarów, zmienione buttony. Przeźroczyste tło postów oraz informacji o autorze. 
 
Warto dodać, że Skin bije rekordy popularności w tym miesiącu na InvisionPower.
 
Autor : TeeZ


Screen

Screen Screen ScreenPliki, którymi możesz być zainteresowany...

2 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 60 minut)

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych