Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


MoonSkin Pro Dark Skin

Sign in to follow this  

4 Screenshots

About This File

Kompatybilne z : 

 
-Custom Sidebar Blocks 
-IP.Blog 
-IP.Downloads 
-IP.Shoutbox 
-IP.Nexus 
-IP.Gallery 
-Inne.. 
 
Mój drugi autorski skin, tworzony od zera. Z racji braku inspiracji zacząłem eksperymentować z przeźroczystością tabel. Bardzo mi to przypadło do gustu, po czym zrobiłem tak większość forum.Zmieniłem również całą czcionkę. Przy okazji poznałem właściwości box-shadow, które również użyłem w szablonie. Styl jest na tyle uniwersalny, z racji takiej, że po zmianie tła na inny tematycznie, jest w stanie przystosować się do niej, chociaż może potrzebować małej edycji. 
 
Nie chciałem zostawić zwykłego loga. Zastosowane w w/w skinie po najechaniu na niego kursorem płynnie się obraca, a następnie wraca do swojego pierwotnego stanu. Dodatkowo dodałem do tego przeźroczystość, która również z czasem zmienia się. Wygląda to bardzo efektywnie. 
Menu w którym zastosowane są zmiany tła w krótkim okresie czasu, podczas przejścia na daną zakładkę. Dodatkowo zastosowane cień tekstu oraz przeźroczystość. W pasku umieściłem skrót do wyszukiwarki. 
 
W profilu użyłem przeźroczystego maintitle z poświatą w okół, boczne menu ( Friends, Topics, Posts [..] ) zmieniłem jedynie kolorem oraz usunąłem animację. Zedytowałem również okienko z aktualizacją statusu, aby bardziej upodabniało się do reszty skina. 
 
Przeźroczyste tło wraz z podświetlonym maintitle. Dodatkowo poświata w okół avataru. 
 
Zmieniłem całkowicie widok panelu użytkownika. Skasowałem tło oraz dodałem cień. 
Dobitna zmiana cytatów. Dodatkowo po najechaniu kursorem płynnie rozświetla się. 
Mój ulubiony fragment. Po dłuższej pracy otrzymałem taki efekt. Dodane podświetlenie w okół przeźroczystego maintitle oraz avatarów, zmienione buttony. Przeźroczyste tło postów oraz informacji o autorze. 
 
Warto dodać, że Skin bije rekordy popularności w tym miesiącu na InvisionPower.
 
Autor : TeeZ  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.