Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Fake Anty-Cheat :)

Sign in to follow this  

About This File

Otóż jest to sztuczny Anty-Cheat...

Dlaczego powstał?

Więc, gdy nudziło mi się na lekcji ( biggrin.gif ) obmyśliłem sobie sprawę obecnych Anty-Cheat'ów...
"Kurde, przecież one nic nie dają! Jakieś skomplikowane komendy, mnóstwo plików do wrzucenia, a banują za nic.. Takie są genialne smile.gif (np. Hack-Hunter, Sakura DC). Może zrobie coś co ostrzegało by potencjalnego cheater'a ?. No i zacząłem pisać smile.gif.

Efekt: no więc plugin nie jest antyczitem (jest lepszy smile.gif ). Ale żeby nie było, że nic nie robi, już tłumacze skutki jego działania. Otóż, gdy koleś połaczy się, wyskakuje wszystkim info, że jego pliki zostały przeskanowane (w rzeczywistości to nie prawda, ale po to właśnie jest FAKE biggrin.gif ), a kolesiowi w HUDzie, że poprostu jest przeskanowany smile.gif Plugin również mówi,że skanuje w czasie gry. Na koniec każdej rundy jest napis: Przygotowuje sie do skanowania.. Skanowanie za 5,4... i az do 1 i po tym napisane: skanuje.Po skanowaniu informuje ze skonczyl. Dziekuje smile.gif

Cvar:

fake_on 1/0 //wlacza, wylacza


Pozdro i sory ze tak duzo pisze biggrin.gif

P.S Dzieki kamazz za kolory tongue.gif
P.S2 Plugin mozna przeciez wykorzystac do prawdziwego AntyCzita. Przeciez wystarczy zgrac i bedzie git (ale radze tylko do sXe bo te inne to shit biggrin.gif )
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.