Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane NOWY SERV 1.6 ! ! !


HELLBOY

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie gram na tym forum od dość długiego czasu. Mam jak każdy przerwy bo nie samym nakurw***iem człowiek żyje :D. Wpadałem na pomysł ponieważ lubie servery tego typu abyście postawili choćby na jakiś czas server typu DR ( dla tych którzy nie wiedzą Dead Run). Sam osobiście nie znam się na stawianiu servów tylo na amx. ale było by miło gdyby gdybyście go zrobili boja naprzykłąd gram na naszej sieci servów na kilków servach (sry za pwowtózenia) DD2, Cod mod, JB i FFA. Na każdym z serwów są w wiekszosći inni gracze , więce na servie typu DR możliwe że powiekszyłoby się grono Graczy? Co wy na to? THX

post-289-0-12581600-1422794842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah niezła fotka. No mi się zdaje że mógł by być serwer DR. Nie wiem jak inni.

Na forum : CaPoWaTy

Na Cs : !#  DesT!nY #2 :.

Pamiętaj ! Jestem graczem DD2 i przeważnie AWP . Jak gram to dla Ciebie Wh , a Dla mnie mój Skill. Pamiętaj o tym :D 

GG :  51808811

Csowicze.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaa padłem jak zobaczyłem tego ss'a xD. Jestem za jestem wielkim fanem DR jest to mój ulubiony mod :D

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. A przede wszystkim, opłacisz serwer? Żeby zrobić DR, potrzebny jest serwer, a wątpię że w obecnej sytuacji będzie któryś z obecnych właścicieli otwierać kolejny.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Po 1 nie znam się na cvarach i pluginach. Po 2 jaki koszt serva?po 3 może lepiejby było gdyby złożyło się minimum 2 os? Co wy na to? Rumcajs?

post-289-0-85026100-1422806626.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz stawiac serwera ale znasz sie na amxx? Jedno z drugim sie kloci.

Po 2 jak mozna grac na forum? Nie ogarniasz co piszesz czlowieku... Jestem na nie

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał całą moją wypowiedz i byłbyś domyślny to chodzi tu o "SIEĆ SERVERÓW" sry mój błąd ale szybko pisze więce nie spinaj dupy o takie pierdy hejterze . . . amx a stawianie servów to nie to samo :) . . .na stawianie servów potrzebne są pluginy albo ich paczki a na tym sie nie znam. znam się na amx. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trudem przeczytalem twoja jakże inteligentna wypowiedz, jesli znasz sie na amxx to i umiesz postawic serwer. Menu admina to nie jest znajomosc amxx. Uwazaj na slowa ;) I skoro cos juz piszesz na tym forum to staraj napisac sie to tak zeby kazdy zrozumial i uzywaj pojec, ktore znasz. Co do twojej propozycji jestes jestes taki super i znasz sie na amxx, jesli rumcajs sie zgodzi zasponsoruj serwer dla sieci, koszt okolo 30-40zl na miesiac + reklama.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz na forum? Kurde dobry jestes nie znasz sie na cvarach i pluginach to po co człowieku zaczynasz temat. Opłacisz serwer? Jak go nawet nie umiesz postawić ... Na NIE

images145.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie