Skocz do zawartości

Zablokowane Szukam Opiekuna !


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Dnia, 21.11.2014r otwieram rekrutację na opiekuna serwera. Serwer je skonfigurowany. Aktualnie poszukuję dwie osoby, które są zdolne i mają doświadczenie w prowadzeniu serwerów gier. Poszukujemy opiekunów na: Old Cod Mod 201.

 

Podania na opiekunów składamy wyłącznie w tym temacie, stosując się do poniższego wzoru

 



- Imię:
- Nick:
- Wiek:
- AMXX:
- STEAM:
- Microfon:
- Ts3:
- Pomoc finanosowa:
- Pomysł na rozkrecenie serwera:
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):
- Kontakt:


 

Prosimy o cierpliwość, odpowiedź otrzymacie za tydien.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Damian
- Nick: OptymalnY
- Wiek: 17
- AMXX: 8,5/10
- STEAM: JEST
- Microfon: JEST
- Ts3: JEST
- Pomoc finanosowa: Jak będzie taka potrzeba to tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Konkursy,Reklamy,Spam na serwerach Bindami,Zapraszanie znajomych (FB,NK,Real,inne sieci)
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Mogę tyle co H@ sb zażyczy
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doswaidczenia nawet sporę na codzien opiekuje się Serwerem BF2 i nie ma na nim żadnych problemów a jak się pojawiają to je od ręki naprawiam,Kiedy nie mam nic do roboty z BF2 pomagam Wariatowi przy COD 4K Można zobaczyc efekty wbijając na NIEGO.Jutro będę starał się Naprawić 45K to będzie moje najwięsze wyzwanie bo jak eXe nie potrafił to nie wiem czy mi się uda.
Miałem nawet swój serwer COD 40K rozkręcony 23/23 cały dzien tak lecz go sprzedałem.Tyle powinno starczyc
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ na codach i bf2 znam się idealnie Mam nawet pomysl na 201 lvl iż potrafie wymyslac fajne klasy oraz perki i je tworzyć więc mógł bym się tego podjąc.A po za tym większosc mnie zna i wie że ogarniam
- Kontakt: GG:46764331 ,STEAM:CSowicze.pl|OptymalnY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Filip
- Nick: PSX
- Wiek: 20
- AMXX: 7
- STEAM: Nie mam
- Microfon: Nie mam
- Ts3: mam
- Pomoc finanosowa: no kaski nie mam.
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Kupienie reklamy na cssetti lub reklamy porobić.
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: dużo czasu 3-4 h
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Moje doświadczenie jest bardzo dobre.
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jestem dobry w wymyślaniu klas i perków jak OptymalnY.Chcę wziąc sprawy w swoje ręce i opiekować się tym serwerem.Potrzeba tam graczom małą musztrę urządzić.Potrzeba opiekunów masz mnie jestem wybitnie mądry.Każdy pewnie mnie zna.Jestem sławny xD i się poprostu nadaję byłem już opiekunem i było spoko ogarniałem.Pozdrawiam myślę, że zostanę tym opiekunem z Optymalnym :D xD
- Kontakt: PW, gg:49591824 skype : jaroszeq1

 tumblr_lqgmchQUQn1qaitmuo1_400.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Krzysiek

- Nick: eAsy sKill#

- Wiek: 17

- AMXX: 8

- STEAM: lolex2000.

- Microfon: Oczywiście.

- Ts3: Posiadam. dużo osób potwierdzi.

- Pomoc finanosowa: Symboliczną kwote mogę dać.

- Pomysł na rozkrecenie serwera: Reklamy na forach i w kręgu znajomych.Zapraszanie znajomych z komunikatorow i portali społecznościowych

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:4-6h lub więcej jeżeli H@ powie to zostane dłużej.

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Opiekunem serwera byłem tylko 1 raz, ale chciałbym sprobować swoich sil ponownie.Myslę że ogarne i dam radę Opiekowałem sie serwerami DD2 i BF2 :)

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jestem milym i aktywnym graczem posiadam srednie doświadczenie ale za to dużo chęci i postaram się wszystko nadrobić i podszkolic w nowych rzeczach tylko wystarczy dać mi szanse

- Kontakt: Skype:krzyhu124, GG, Steam, Ts3, Forum

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer nawet nie będzie na tej sieci , więc easy jak na innej sieci dostaniesz opiekuna to tutaj od razu tracisz UBMaster jak i Optymalny i inni :P

Drogi kolega nie jestes dobrze poinformowany, bede tu na sieci razem z 3 serwerami ( cod 201, dd2/inf/nuk, ts3 ) 

Wlascicielami beda @Ka! @Przemek M i ja @Pikaczu.

 

@RumcajsJumper  Juz wszystko wie, jutro bedzie wszystko na forum, nowe serwery itd.

 

Licze na dobra wspolprace i zajeb*** atmosfere.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najwidoczniej nie jestem , zauważyłem właśnie , że będzie :)

Więc ja też napiszę :]

 

- Imię: Adrian

- Nick: RevengeST

- Wiek: 16

- AMXX: 9/10

- STEAM: Oczywiście.

- Microfon: Tak.

- Ts3: Jest , bardzo często siedzę.

- Pomoc finansowa: Możliwe , że coś tam dam radę.

- Pomysł na rozkręcenie serwera: Pomysłów mam dużo , professionalnie potrafię reklamować po innych serwerach , wiem co robić , żeby dużo ludzi grało jak na BaseBuilderze czy już bardzo szybko rozwijającym się PaintBallu. Mam pomysły również na dobre konkursy oraz zapraszanie znajomych :)

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Ogólnie dużo siedzę na kompie więc spokojnie mam czas ogarnąć też ten 3 serwer , gdy jest szkoła to 2-4h a w weekend nawet do 6h.

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Mam wysokie doświadczenie , serwery to moja pasja , miałem ich już około 3 wcześniej oprócz tych co teraz mam , wszystkie w pewnym stopniu rozkręcone. Znam się dobrze na pluginach , nie że potrafię pisać jakieś spore ale na pewno coś umiem. Od kilku lat się tym zajmuję. Z Cod Modem miałem ostatnio coraz więcej do czynienia , jestem w trakcie robienia paczki , piszę klasy , wprawiłem się już w robienie klas , czy perków więc pod tego też bym mógł.

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jestem na pewno ogarniętą osobą , nie jestem jakiś nerwowy jak nie którzy , nie obrażam jak te dzieci , jak wyżej wspomniałem mam wysokie doświadczenie w tej dziedzinie , jest do mnie łatwy kontakt oraz co jest bardzo ważne mogę dużo czasu poświęcić temu serwerowi.

- Kontakt: GG: 46029349 , STEAM: RevengeST , Ts3: ts3.csowicze.pl , siedzę tam zwykle na publicznych kanałach.

 

Liczę na zajeb*** współpracę ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Szymon

- Nick: ZwiastuN

- Wiek: 20

- AMXX: 6,7

- STEAM: Brak

- Microfon: Wczoraj zepsułem, za kilka dni kupie

- Ts3: Tak

- Pomoc finanosowa: Mam mały kryzys...

- Pomysł na rozkrecenie serwera: Reklamy ;)

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 2-3h

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doświadczenie mam w tym duże, już od 3 lat pracuje z serwerami. Miałem z 3,4 serwery, byłem na 6 H@ oraz 3 Opiekunem. Moim ulubionym modem jest JB, CODMOD

Diablo.

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jak już po doś można wiele zrozumieć. Jestem osobą kreatywną, chętną do pracy. Potrafię pracować w grupie i nawet se nieźle radze ;)

- Kontakt: gg: 46372324

64169533912195030328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Kamil
- Nick: Huligan - na serwerach :D
- Wiek: skonczone 14lat
- AMXX: 8/9
- STEAM: brak
- Microfon: jest
- Ts3:tak
- Pomoc finanosowa:tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera:zrobienie fajnych pluginow lub sciagniecie gotowych i urozmaicic serwer oraz wykupic reklamy. :D
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 3/4h
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Jestem bardzo doświadczony mimo swojego wieku, jestem w stanie zrobić latwy plugin lub klasy na cod mod'a. Niewiem co tu więcej pisac jak coś więcej chcecie wiedzieć to pytajcie. :D
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Jestem rozmowny (efektywny potwierdzi i kilka innych osob xd), mam dużo fajnych pomysłów, jestem cieprliwy, miły oraz mam duże chęci do pracy nad jakimś serwerem. Wszystko sie okaże jeżeli dacie mi tylko szanse. :D
- Kontakt:gg:50763883 

na forum wiadomosc

ts3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Dominik
- Nick: areczek prg
- Wiek: 16
- AMXX: 9/10
- STEAM: Jest 
- Microfon: Jest 
- Ts3: Jest
- Pomoc finanosowa: Bedzie 15zl Jeżeli się serwer rozkręci to do 40zl 
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Wykupić reklamy , Pospamowac na innych serwerach , żeby rozkręcic serwer z tego co widze , trzeba by było dodać jeszcze wiele pluginów 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 7-8h ( No Life ) 
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Miałem 3 serwery i 1 forum. Nie będe tutaj pisał jaka sieć bo to jest REklama , Opiekun serwera pare razy , Admin serwera prawie na każdym serwerze ktory mi sie podobał 
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jestem doświadczony umiem edytować , dodawać pluginy , jeżeli cos z ftp robie w tym 2 lata , Grałem na serwerze i h@ napisał mi na steam ze jest rekru spodobał mi się serwer więc postanowiłem napisać to podanie . Wiem , że na forum mało , Swierzy jestem ;d  ale można spróbować 
- Kontakt: tel,steam,skype,ts ( Wszystko podam priv )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię:Kuba
- Nick:JaTylkoFraguje
- Wiek:16
- AMXX:8/10 z pluginami ciężko ale jak będzie potrzeba to ogarne
- STEAM:Oczywisćie
- Microfon:Nie Kupie
- Ts3:Tak
- Pomoc finanosowa:Co 10tego 50zł przelewem na serwer
- Pomysł na rozkrecenie serwera:Wykupić reklamy pochodzić po sieciach reklamować i zrobienie własnej reklamy 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:4-7h
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Miałem 21 serwerów cod mod 201lvl i 5 forum upadły z powodu braku administracji :(.Jestem bardzo dobrze doświadczony
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Chciałbym pomoc w opiece nad serwerem i w rozwinięciu serwera zapobiec nie uczciwym graczą.
- Kontakt:Podam na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Rafał.
 

-Nick: iBDN.(gra) | Ruthless (forum)

 

- Wiek: 17
 

- AMXX: 8|10
 

- STEAM: Posiadam
 

- Microfon: Posiadam


- Ts3: Posiadam

 

- Pomoc finanosowa: oczywiście.


- Pomysł na rozkrecenie serwera: Hmm. Na razie myślałbym nad wykupieniem reklamy, zmodyfikowaniem niektórych klas oraz dodaniu kilku nowych własnego pomysłu.
 

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Ile tylko będzie potrzeba.

 

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Myślę że jakieś posiadam. Posiadałem wraz z przyjacielem serwer GunGame zrobiliśmy go od podstaw. Potrafię obsługiwać FTP, na edytowaniu pluginów znam się średnio (nigdy nie było to moją mocną stroną). Potrafię tworzyć klasy,perki a to w końcu cod mod. Nie wiem co mógłbym dodać, kłamać też nie będę, bo po co? AMXX zajmuję się od 2013 roku, wtedy zrobiliśmy wraz z kolega serwer. Postał do 13 kwietnia 2014r, więc zły nie był hehe.
 

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Cóż mam zaufanie u administracji, jestem dosyć ogarnięty. Jestem kulturalny ale też troszkę porywisty. Dlaczego ja? Nie wiem, dłuższej wypowiedzi też nie złożę bo nie ma co się rozpisywać. Wybór i tak należy do ciebie. Może dlatego mielibyście mnie wybrać iż jestem dosyć obeznany w obsłudze FTP. Na COD'ach też się troszkę znam, oraz to wszystko.
 

- Kontakt: GG,STEAM,TS3,FORUM

 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Kacper
- Nick: DedFacker
- Wiek: 19lat
- AMXX: 8/10
- STEAM: Jest
- Microfon: Narazie nie kwasny.gif
- Ts3: Tak
- Pomoc finanosowa: Tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Reklama serwera , oraz zapraszanie graczy
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: 3-4h to też zależy którą mam zmianę.
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Mam bardzo dobre doświadczenie , nie raz byłem opiekunem i to nie na takich modach , znam pluginy bardzo dobrze i umiem wgrywać , ale teraz uczę się robić własne pluginy ale to długo mi zajmie smile.gif ,ale pojęcie o tym mam.
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Jestem dojrzałą osobą , gram na serwerze jest on bardzo fajny . Jestem miły ,kulturalny ,staram się nie wdawać w dyskusje i ignoruje próby zaczepek innych albo po prostu mówię im żeby się uspokoił a jak nie to skarga lub wezwanie admina. Jestem bezkonfliktowym człowiekiem i postaram się utrzymywać dobre stosunki z Administracją.

- Kontakt:GG:48501327 , Steam:Ikzdedede oraz PW Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DedFacker i okres probny na tydzien !

 

Temat do zamk.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię:Kamil
- Nick:Thc Wariat
- Wiek:20
- AMXX:8
- STEAM:yes
- Microfon:yes
- Ts3:yes
- Pomoc finanosowa:nie
- Pomysł na rozkrecenie serwera:znasz moje
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:tyle ile trzeba
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Myślę ze umiem ogarnac serwerek :) 
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Nie wiem ale tak chce pomoc
- Kontakt:Masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię:Maciek
- Nick:Swiezak
- Wiek:20
- AMXX:10/10
- STEAM:jest
- Microfon:jest
- Ts3:jest
- Pomoc finanosowa:spokojnie ;)
- Pomysł na rozkrecenie serwera:mam swoje sposoby kiedyś miałem najlepszego coda w polsce 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:bardzo dużo ;)
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):doswiadczenie miałem kiedyś coda 40k byl najlepsze w polsce gt 200 serwer byl 32/32 ciagle , wiec mam doswiadczenie wiem jak cody rozkrecic , pomimo to jestem z wariatem wspolwlascicielem aktualnie pilnujemy 4 serwerów , wiec mam ogar w lapie i wiem co jest 5 potrafie rozkrecic i naprawic udoskonalic serwer 
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Dlaczego ja ? ponieważ szukasz opiekuna a ja sie znam i mam czas wiec czemu mam ci nie pomoc ? napewno sie dogadamy powiem ci jak ja rozkrecilem szybko tak serwer i rozkrecimy go tak samo :) znam sie na codach i wiem jak je rozkrecac co trzeba :) mysle ze damy rade 
- Kontakt:gg 35865866 steam Mietek7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ImięNa imię mam Marcin :)
- NickJak widać Amazing
- WiekObecnie jestem w wieku 24 lat.
- AMXX: Znajomość z amxx mam bardzo ale to bardzo dobrą, siedzę w tym kilka lat, od czasu do czasu pisze swoje skrypty, edytuje i tym podobne ingame; 10/10 amxx skrypt 6/10
- STEAM: Posiadam steam, jeżeli jest potrzeba podania go, lub id, zapraszam na pw :)
- Microfon: Sprawny.
- Ts3: Oczywiście.
- Pomoc finanosowa: Gdy tylko będę w stanie, będę wpłacał ile będę mógł.
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Hmm, pomysłów jest wiele, nie wszystkie działają, są też takie, które są wstanie dać nam full serwer, aczkolwiek kosztują, jestem wstanie reklamować serwer pod wzklędam reklam innych for, youtube oraz w przyszłości reklamy takie jak cssetti. 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwerPo pracy na codzień nie mam co robić, a więc myślę że około 5-6h dziennie będę dostępny dla serwera.
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doświadczenie w byciu samym Opiekunem... Hmm no jest dosyć spora, jak wiele nas tu zebranych posiadałem rangę Admina, junior admin czy też własną sieć serwerów. Potrafię jak już wspominałem pisać troszkę w amxx oraz edytować pluginy czy silniki, co daje mi dodatkowe punkty co do mojego podania.
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Może i nie jestem tu długo, może i nie dostanę rangi, aczkolwiek kocham serwery typu codmod, oraz wiem że dam radę na owym stanowisku, jestem osobą bardzo doświadczoną, oraz mało takich któży są wstanie robić coś takiego jak ja oraz starać się jak ja... Pewnie zastanawiacie się o co chodzi? A więc wytłumaczę, głownie chodzi o to iż jestem osobą która nie daje za wygraną, coś mi nie wyjdzie... no to co! prubóję dalej! Nie poddaje się oraz myślę że to jest główny klucz do zwycięstwa oraz dobrego serwera jak i otrzymania stałych graczy na serwer. Również mogę powiedzieć o sobie iż jestem jedno słowny, czyli coś powiem, tak zrobię, trzymam się regulaminów oraz nie daję ulgi, łamiesz regulamin, twój problem , nie jesteś wyjątkiem. Myślę że osoba taka jak ja jest naprawdę bardzo dobra na to stanowisko iż mogę poświęcić większość czasu dla was, ludzi grających oraz zagwarantować administracji iż nie opuszcze serwer bo coś mi nie wyszło.

- Kontakt: Steam: wyszukacie mnie pod nickiem Amazing.! (postać anime) Skype; marcinsulkowskipro oraz gadu gadu; 51746498

Tu bedzie sygna iks de ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię:Damian
- Nick:*DuzYxPompA*
- Wiek:16 lat
- AMXX:9/10
- STEAM:Posiadam
- Microfon:Mam
- Ts3:Mam
- Pomoc finanosowa:Jeśli będę wstanie pomogę :D
- Pomysł na rozkrecenie serwera:Mam wiele różnych pomysłów szczególnie co do cod-modów 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:W tygodniu 3-4 h w weekend dość dużo 
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):W cs-a gram ok.3-4 lat Doświadczenie mam bardzo wysokie i myślę że sobie poradzę .
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Jestem osobą odpowiedzialną i dojrzałą, potrafię pracować w grupie, sumiennie wykonuję powierzone mi obowiązki. Mam wystarczająco dużo czasu aby kontrolować graczy i serwer.
- Kontakt:Skype:damian.winiarz1 steam:duzyxpompa GG: 51806662 Teamspeek3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Patryk
- Nick: PrEsTiGiO $
- Wiek: 16+
- AMXX: 8-9
- STEAMSteam_ID: 0:1:62552363

- Microfon: Jest
- Ts3: Jest
- Pomoc finanosowa: Gdy tylko będę mógł to zapłacę. 
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Tu oczywiście mogę robić reklamy (Intro)  na YouTube.
- Ile poświęcisz dziennie Na serwerze codziennie nie jestem, ale bywałem dość często na takich serwerach,wiem co i jak.  ale jeśli zostanę moja aktywność wzrośnie.

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doświadczenie jest dość dobre,opiekunem jeszcze nigdy nie byłem ale wiem że dam rade,warto w to wierzyć.
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ jestem wyrozumiałym i spokojnym człowiekiem jestem człowiekiem. Miłym,koleżeńskim,uprzejmym Jeśli już coś robię to muszę to dokończyć i zrobić to tak żeby byli wszyscy zadowoleni ,słucham ludzi w tym przypadku (graczy) jeśli mają coś do powiedzenia wysłucham ich i wytłumaczę/porozmawiam z nimi o tym,wystarczy dać mi tylko szansę. Na pewno się nie zawiedziecie 

- Kontakt: Ts,Skype:PrEsTiGiO $ , GG:46568703  , 

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Paweł

- Nick: zyga

- Wiek: 21

- AMXX: 7/8

- STEAM: Posiadam

- Microfon: Posiadam

- Ts3: Posiadam

- Pomoc finanosowa: Byłaby 

- Pomysł na rozkrecenie serwera: Reklama + zapraszanie znajomych 

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Zależy od czasu, ale sporo czasu mam w godzinach wieczornych/nocnych

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Pełniłem funkcję admina sporo razy, kiedyś miałem własny serwer(upadł), miałem admina na paru serwerach typu: cspukawka, cs-brodnica, krzyzacka-twierdza, ale niestety te sieci upadły xx czas temu... 

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jak zauważyłeś ostatnio wpadłem w konflikt z easy skill, więc nie będę ściemniał że nie jestem konfliktowy od czasu do czasu jak ktoś wkurzy, a tak poza tym to jestem ogarniętą osobą, da się zemną dogadać, jestem także koleżeńską osobą.

- Kontakt: Steam, TS3

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Igor
- Nick: HaQ
- Wiek: 16
- AMXX: 8/10
- STEAM: nie ponieważ miałem dłuższą przerwe i sprzedałem
- Microfon: Tak
- Ts3: Tak
- Pomoc finanosowa: Tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Moge wykupic specjalnie reklamy dla serwera u kolegi informatyka 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Ile moge czyl;i kolo 3h zalezy 
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Mam 7 letni staż w cs'a i miałem admnów tyle że zliczyc nie potrafie miałem kilka własnych serwerów i potrafiłem je dobrze utrzymac i potrafie doskonale odróżnić skill'a od cheatów. Jestem bardzo stanowczy.
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Dlaczego ja ?? Dlatego że jestem bardzo cierpliwy i potrafie zadbac o dobra atmosfere na cs lub ts3 . Moge tez organizowac rozne konkursy na ts typu idol itp. Składki będę płacił regularnie i nie bedzie z tym większego problemu
- Kontakt: TS3 lub prywatnie numer podac moge

Edytowane przez HaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Mateusz
- Nick: Toshiro
- Wiek: 16
- AMXX: 9/10 (nie potrafię tylko pisać pluginów )
- STEAM: dopiero za tydzień będzie
- Microfon: tak
- Ts3: tak
- Pomoc finanosowa: Tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Reklama/Konkursy
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: nom 4-6 godz.
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Bardzo dobre ponieważ miałem własną serwerownie i to parę razy :) Potrafię dobrze pracować z drugą osobą po za  tym lubię współpracować...
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ jestem miły i zabawny każdy mnie polubi :) lubię dużo rozmawiać z każdym i o wszystkim,każdym się dogadam...
- Kontakt:gg 23608859 Skype Mateusz Mateusz Nr Tel. Na priv mogę podać :)

Toshiro-2_whraara.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Imię: Mariusz 
- Nick: Mariusz Trynkiewicz 
- Wiek: 53
- AMXX: 8,5/10
- STEAM: JEST
- Microfon: JEST
- Ts3: JEST
- Pomoc finanosowa: Jak będzie taka potrzeba to tak
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Konkursy,Reklamy,Spam na serwerach Bindami,Zapraszanie znajomych (FB,NK,Real,inne sieci)
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Mogę tyle co H@ sb zażyczy
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doswaidczenia nawet sporę na codzien opiekuje się Serwerem BF2 i nie ma na nim żadnych problemów a jak się pojawiają to je od ręki naprawiam,Kiedy nie mam nic do roboty z BF2 pomagam Wariatowi przy COD 4K Można zobaczyc efekty wbijając na NIEGO.Jutro będę starał się Naprawić 45K to będzie moje najwięsze wyzwanie bo jak eXe nie potrafił to nie wiem czy mi się uda.
Miałem nawet swój serwer COD 40K rozkręcony 23/23 cały dzien tak lecz go sprzedałem.Tyle powinno starczyc
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ na codach i bf2 znam się idealnie Mam nawet pomysl na 201 lvl iż potrafie wymyslac fajne klasy oraz perki i je tworzyć więc mógł bym się tego podjąc.A po za tym większosc mnie zna i wie że ogarniam
- Kontakt: GG:46764331 ,STEAM:CSowicze.pl|OptymalnY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Imię: Mariusz 

- Nick: Mariusz Trynkiewicz 

- Wiek: 53

- AMXX: 8,5/10

- STEAM: JEST

- Microfon: JEST

- Ts3: JEST

- Pomoc finanosowa: Jak będzie taka potrzeba to tak

- Pomysł na rozkrecenie serwera: Konkursy,Reklamy,Spam na serwerach Bindami,Zapraszanie znajomych (FB,NK,Real,inne sieci)

- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Mogę tyle co H@ sb zażyczy

- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doswaidczenia nawet sporę na codzien opiekuje się Serwerem BF2 i nie ma na nim żadnych problemów a jak się pojawiają to je od ręki naprawiam,Kiedy nie mam nic do roboty z BF2 pomagam Wariatowi przy COD 4K Można zobaczyc efekty wbijając na NIEGO.Jutro będę starał się Naprawić 45K to będzie moje najwięsze wyzwanie bo jak eXe nie potrafił to nie wiem czy mi się uda.

Miałem nawet swój serwer COD 40K rozkręcony 23/23 cały dzien tak lecz go sprzedałem.Tyle powinno starczyc

- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Ponieważ na codach i bf2 znam się idealnie Mam nawet pomysl na 201 lvl iż potrafie wymyslac fajne klasy oraz perki i je tworzyć więc mógł bym się tego podjąc.A po za tym większosc mnie zna i wie że ogarniam

- Kontakt: GG:46764331 ,STEAM:CSowicze.pl|OptymalnY

 

HAHAHA przed chwila a podaniu napisales ze znajomosc amxx twoja to 3/10 a nagle 8.5 Niemozliwe . I niewiedziales co to steam a teraz nagle masz ? HAHAHA Przepraszam za to co napisalem ale nie moglem sie powstrzymac taka prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie