Skocz do zawartości

Zablokowane ub BICUŚ


bicuś

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MRGREEN! *BICUŚ*

Serwer: [PL/EN] CSowicze.pl [Arena 1vs1] @ Zabijaka.pl"
Nick admina: }{amp
Data i godzina: 23-07-2015 12:02
Powód bana: Zegnam
Opis sytuacji: Moim zdaniem dostałem bana za uzywanie mikrofonu + Admin }{amp obraził moją tożsamość!
Dodatkowe informacje: brak! po choy?

LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie żarty robisz? Sam stwierdziłeś że jak nie otrzymasz unmuta to wypierd*lasz to CI pomogłem ;) Było się grzecznie spytać za co był mute, możliwe że to pomyłka bo był niezły bałagan a nie od razu z takimi tekstami. Ty chcesz mi admina odebrać? Powodzenia że komukolwiek się to uda bo to mój serwer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa, przepraszam bardzo mógłbyś mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie powiedziałeś ze jestem dzieciakiem 12 letnim spinającym o pixele... (nie było takiej sytuacji, w której Cię obraziłem...) jest wiele innych serwerów typu ARENA 1vs1 i chyba zrezygnuje z gry na waszej serwerownii.. Jeśli mam dostawać bana za to ze komunikuje sie z innymi graczmi to powodzenia Panie AMP....   https://www.youtube.com/watch?v=1AkYC5kyUrs- piosenka dla Ciebie, przesłuchaj sobie :*

LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie żarty robisz? Sam stwierdziłeś że jak nie otrzymasz unmuta to wypierd*lasz to CI pomogłem ;) Było się grzecznie spytać za co był mute, możliwe że to pomyłka bo był niezły bałagan a nie od razu z takimi tekstami. Ty chcesz mi admina odebrać? Powodzenia że komukolwiek się to uda bo to mój serwer ;)

 i ze pozwole sobie użyć twojego cytatu "możliwe że to pomyłka bo był niezły bałagan a nie od razu z takimi tekstami" - jakimi tekstami?, ciężko zerknąć kto używa binda? milion ludzi na tym serwerze nadużywa mikrofonu puszaczając muzyke...(oni nie dostaną bana, Tylko dostanie gracz, który gra według zasad serwara?) Nie można zapytać sie ile obrażeń zadałem ?

LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 i ze pozwole sobie użyć twojego cytatu "możliwe że to pomyłka bo był niezły bałagan a nie od razu z takimi tekstami" - jakimi tekstami?, ciężko zerknąć kto używa binda? milion ludzi na tym serwerze nadużywa mikrofonu puszaczając muzyke...(oni nie dostaną bana, Tylko dostanie gracz, który gra według zasad serwara?) Nie można zapytać sie ile obrażeń zadałem ?

Daj mi unmute...

Albo wypierd**am

 

To mi wystarczy. Jest wiele serwerów? To sobie graj na innych nikt ci nie każe tutaj grać. Po czym stwierdziłem? Akurat jakiś dzieciak wydarł się a że miałeś włączony mikrofon padło na Ciebie. Jeżeli uważałeś że się pomyliłem było się grzecznie spytać za co był mute i byśmy doszli do porozumienia. Za teksty typu "jest jeszcze wiele takich serwerów" od razu daje permy bo nie mam zamiaru się z takimi osobami użerać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wystarczy. Jest wiele serwerów? To sobie graj na innych nikt ci nie każe tutaj grać. Po czym stwierdziłem? Akurat jakiś dzieciak wydarł się a że miałeś włączony mikrofon padło na Ciebie. Jeżeli uważałeś że się pomyliłem było się grzecznie spytać za co był mute i byśmy doszli do porozumienia. Za teksty typu "jest jeszcze wiele takich serwerów" od razu daje permy bo nie mam zamiaru się z takimi osobami użerać.

 

Pozdrawiam.

 

no spokoo ;p

uzeramy sie we dwóch, a nikt z nas nie popełnił większego błędu ;) Proszę o UB i tyle dobranoc

LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Odbanowany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie